Jump to content

Sunroof Temizliği

ralen

Recommended Posts

Merhaba Sayın Golf Sahipleri ve Severler

Daha önce bu konu açıldı mı ya da böyle bir sorunu olan dile getirdi mi bilmiyorum ama benim aracımda sunroof var ve bunun arasına orasına burasına çok pislik kaçıyor.  Ayrıca perdesi de pisleniyor. Bunun temizliği tabi ki elektrik süpürgesiyle falan olmaz gevşeme yapar aşağı sarkar. Bende sinirden yırtarım. :)  Bilen bilir hassas bölgedir. Temizliği ile ilgili önerisi/bilgisi olan arkadaş var mı?

Ayrıca  perdesi koruyucusu hepsi pislik içerisinde ve Allah korusun astım riski var. Ben İstanbulda yaşıyorum, işte ben götürdüm şuna buna çok iyi temizledi ayna  gibi yaptı hiç sıkıntı yaşamadım gibisinden önerisi olan varsa harika olur. 

Şimdiden teşekkürler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 4
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@Ender hocam burada çok net bir şekilde anlatılmış.

Merhaba Sayın Golf Sahipleri ve Severler Daha önce bu konu açıldı mı ya da böyle bir sorunu olan dile getirdi mi bilmiyorum ama benim aracımda sunroof var ve bunun arasına orasına burasına çok pi

@Culture33 teşekkürler hocam

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Bakmistim fakat gözden kacirdiysam tekrar bakayım hocam 
    • (Yukarıdaki video +1.5 °C'de çekilmiş)   Muhtemelen sorun yaratmayacaktır ancak eksi değerleri göz önünde bulundurup tedbirli davranmak iyi olur.  Bazen su dökmek aşırı soğuk havada ani bir şekilde donmaya sebebiyet verebilir. Dikkat etmek gerekir.   Bir de yeni tip kullanma kılavuzlarında herhangi bir bilgi yazıp yazmadığına, bir tavsiye olup olmadığına bakmanız tavsiye ederim. Burada da paylaşırsanız öğrenmiş oluruz.  
    • En iyisi hocam doğuda yim havalar çok iyi gidiyordu 10 dereler de yani mevsim normalleri üzerindeydi fakat  Gafil avlandim zarar vermekten de korkuyorum naçizane sormak istedim fakat motor donuyor muş onu öğrendim... Açıkçası bişey olmaz motor donmaz başıma geldi denmesini beklemiştim ama :))  donuyormus ki önce baya iyi yağmur yağdı yani mekenizma güzelce ıslandı sonra kara çevirdi sonra sağlam don olunca...  muhtemelen taş gibi şu anda:(   
    • Şu anda -7 falan hocam  Normalde dikkat ederdim kışın iptal ederdim fakat havalar çok iyiydi yağmur yağdı mekanızma ıslandı sonra kar birden dona çekti araç ta lazım şu anda ne yapsam bilemedim:(  Çatır çutur ses geleceğine aracın kilitlerini açmam yani kullanmam sanırim @fueleconomy 
    • ben hava eksiye düştüğünde riske atmayıp kapatmıştım
  • Yeni Oluştur...