Bu araç hakkında fikriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12. Sahibi olduğunu nereden görüyoruz acaba 

Ben çok cahil kalmışım piyasadan :(

12. Sahibi olduğunu nereden görüyoruz acaba 

Ben çok cahil kalmışım piyasadan :(
Şasi no üzerinden 12 kere farklı şahsa düzenlenmiş trf sigorrta poliçelerinden (tanıdık sigortacıdan)

Yine şasi no ve son plaka üzerinden (son plakayı girince emniyette şasi no zaten çıkar) 

12 farklı tescillenme emniyette görülür

HATASIZ BOYASIZ TRAMERSİZ CAM TAVAN U LED GERİ GÖRÜŞ
İlan No: 842945722
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-boyasiz-tramersiz-cam-tavan-u-led-geri-gorus-842945722/detay

manuel düşünüyorsanız eski aracım ilandaki.2016 mayısta sıfır aldım llumar kaput filmi seramik kaplama uygulayıp 1.5 sene bindim 14.000 kmde thy de kabin amiri bir arkadaş satın aldı benden.Araç bende ve onda hep kapalı otoparkta kaldı.Ama kendisi tabi benim gibi sıfır kondisyonunda bakamamış ama piyasada benim diyen arabadan çok daha iyi durumda.Lastiklerini sırf turanza sesli ve sert diye 2 bin kmde asymetric 3 ile değiştirmiştim hala aynı lastikle olduğundan o masrafı vardır.Bayram öncesi 195 ten ilan açtı 185 e düşürdü 176 ya vermiş ev alacağım diye.Alanda al satçı malum herkes şuan bunu yaptığı için 195 e ilana koymuş.Üstündeki discover pro ve amblem geri görüş kamerasını ben takmıştım.Düşününler için tavsiye ederim kazası boyası yok.Eibach 3.5 cm pro kit var üzerinde yine benim taktığım.

Tamamı 2020 model 

1.5 tsi highline sunroflu

Bugün vw ? liste fiyatına güncelleme yapmış ya 295.900 sunroof da ekle 302 liste fiyatı olur...? 

Buraya bakıp kopyalama yapan 280,  290 dan  ilana koymuş

265 den fazlasına satamazlar ! 

Olmayan arabanın listesi olmaz ! 

Ona göre fiyatlama olmaz ! 

Kafası çalışan vatandaş bu araçlara 265 den 1 kuruş fazla vermez.

Millet artık olayı gurur yaptı ? Aracı alsatçı kaçtan aldı kaça satıyor hesabı yapıyor

Bunların alayı şubat mart girişli ...bakmayın 3? 5 ? Km de olduğuna ...derin dondurucuya atmışlar temmuz da ağustosta çıkarmışlar ortaya....( Nisandan beri 1 tane high golf girişi yok tr ye )

214 den alınan aracı 280 /290a satma düşüncesi ?

Ama maalesef reelde 265 ediyor o da ayrı konu ....

https://sahi.io/s/Qzs1F2yJ

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim pederde var 2017 Honda Crv Full paket şuan 29binde hala diyaliz hastası olduğu için çokta kullanmıyor bakalım satıp 2020 sini alacağım diyor :) ama araba canavar gücü hissettiriyor 

180 bine almadigim genel olarak forum yazılarından vazgectigim 1.4 TSI DSG 2015 golf highline 250 bin lirayi aşmış durumda ben bana iyilik mı yapıldı kötülük mü yapıldı bir türlü anlayamadım.

180 bine almadigim genel olarak forum yazılarından vazgectigim 1.4 TSI DSG 2015 golf highline 250 bin lirayi aşmış durumda ben bana iyilik mı yapıldı kötülük mü yapıldı bir türlü anlayamadım.
Hocam piyasa dengesizliğinden ötürü karar vermek kararsızlıktan daha iyi bir seçenek. Doğuş Golf 8'den önce Golf 7 getirmeyecek sanırım. Golf piyasası bu yüzden diğerlerine nazaran daha da yükseldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt