Jump to content

Bu araç hakkında fikriniz

Recommended Posts

• İleti 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@typhoons sahibi tam zamaninda satiyor 1. Psikolojik sınır 100k hemen oncesi 2.Dsg icin buyuk bilinmezlerin baslangici olan yine 100k.  Yani acaba ne zman bir sorun yasamaya baslayacagim sor

12 sahip, 12 farklı kullanım. Her alan arabanın ekmeğini yemiş, nasıl olsa yarın satacağım diye de düzgün kullanıldığını sanmıyorum şahsen. 

Al maz dim 12. Sahibi ne yaa bu yaş için cokmus

Konudaki görseller

@typhoons sahibi tam zamaninda satiyor

1. Psikolojik sınır 100k hemen oncesi

2.Dsg icin buyuk bilinmezlerin baslangici olan yine 100k.  Yani acaba ne zman bir sorun yasamaya baslayacagim sorulari

Benimde dsg golfum var.Bende olsam 100k oncesi satardım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@typhoons üstüne 25 bin lira daha bul sana arabami yaz sonunda satayim, yaz sonu 9000km olur asssagi yukari, ben dsg'yi 10 bin kmyi bulmadan satiyorum B)

100 bin km dsg, 187 bin lira ??? Sirf Highline icin bana mantikli gelmedi

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birde 12 kez el değişmiş araba benim prensibine uymaz. Bi polis memuru ile Caddy konusunda anlaşacaktık biz 2. Sahibiyiz arabada gram hata yok dedi. Bir polis arkadaşıma sorgulattım sen alırsan 15. Sahibi olursun Türkiye'yi gezmiş araba dedi olsun dedim araca gidip baktım ön camı ve bagajı değişmiş lastiklerinin her biri bir tarihti. Elemana dedim neden yalan söylüyorsun yok abi banada böyle sattılar vs vs . Hadi eyvallah dedim. Bence yanaşmayın.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

31 dakika önce, typhoons yazdı:

12. Sahibi tramer yok bu arada. Sağ ön çamurluk ve sağ arka çamurluk boyalı. 

Bölük Yürüyüş kararı 

Pim çek bomba at........

Buda farklı bir versiyonu ? 

Pim çek golf sat (yeterki elinde patlamasın

Siz 13. Sahibi olursunuz 

14. Sahibine acımak lazım ....forum morum da yardım alamazsa yazık adama ????

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=8145]typhoons[/mention] üstüne 25 bin lira daha bul sana arabami yaz sonunda satayim, yaz sonu 9000km olur asssagi yukari, ben dsg'yi 10 bin kmyi bulmadan satiyorum B)
100 bin km dsg, 187 bin lira ??? Sirf Highline icin bana mantikli gelmedi

Guzel teklif :)

Alici ve saticiyi yazarim baklava listesine :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hem benzinli hem yetkili servis bakımlı değil hemde çok el değiştirmiş bir araç. Bu zamana kadar hep ikinci sahibi olduğum araçları tercih ettim. Bence başka bir araç tercih edebilirsiniz. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12. sahip ne ya? Bu nasıl bir üvey evlat muamelesi :) 

Gelen vurmuş giden vurmuş... 

Laf aramızda ben eşim kullanıyor yani 2 kişi kullanıyor  diye kıllanıyorum; 12 ne ya :) 

Sanki kiralık araba :D 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@agacmalzeme

Benim almak istedigim araba 0km Honda CRV Benzinliydi ama arastirinca vazgectim, cok ciddi kronik sorunlari var, mecbur bütceyi artirdim, simdilik bütce 500 bin lira ama bu paraya bile 0km 4x4 benzinli dogru düzgün araba yok, pickup  da istanbulda bir süreligine günlük kullanma sansim oldu,  ondan sonra pickuptanda  vazgectim, istanbulda iskence

0km crv benzinli 350 bin lira

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=4202]agacmalzeme[/mention]
Benim almak istedigim araba 0km Honda CRV Benzinliydi ama arastirinca vazgectim, cok ciddi kronik sorunlari var, mecbur bütceyi artirdim, simdilik bütce 500 bin lira ama bu paraya bile 0km 4x4 benzinli dogru düzgün araba yok, pickup  da istanbulda bir süreligine günlük kullanma sansim oldu,  ondan sonra pickuptanda  vazgectim, istanbulda iskence
0km crv benzinli 350 bin lira
Ustad pickup sehirici çok dert bir gun arkadasin araci servise goturdum manevra park hersey dert fotoda arkadaki aractan anlarsin büyüklüğü :)

Tek güzel yanı off-road sonrası mangalda sucuk yemek :)

04e50bd49ba941ff893f55d37f2d3792.jpg7d9de9626854aa483bbb9aa98ab9b8f7.jpg
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...