Jump to content

silvershadow

Makyajlı kasada Far Grubu

Recommended Posts

Sırasıyla Halojen, Bi-Xenon "Basic" ve Bi-Xenon Plus (U Ledli Gündüz Farlı Bi-Xenonlar) artık bir üst seçenek olan

Full Led'e evrim geçirdi.

Bi-Xenon aydınlatmada oldukça yüksek bir teknoloji, fakat artık yerini son derece yüksek akım çekmesi ve yakıt tüketimine dolaylı sebep olması nedeniyle yerini GTE ve e-golf'ten tanıdığımız Full Led teknolojisine bırakıyor.

rZ9VLa.jpg

Bunlar da olası seçenekler:

PPMo3d.jpg

nLrgPN.jpgvn4LzA.jpg1MdkPB.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, jajaja yazdı:

@silvershadow full led tenolojisine geçeceği kesin bir bilgi mi hocam ?

Şu anda satın alacağım 2016 Golf 7'nin farları u led olursa bi xenon plus mu oluyor ?

Kesin bilgi Hocam. Full led geliyor 

Bi-Xenon farlar belki tamamen terk edilmeyip baz ve orta pakette kullanılabilir. 

Full Led hatta bakarsınız yeni bir donanım seviyesi ile piyasaya sürülür

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, jajaja yazdı:

@silvershadow hocam gelsin bakalim full ledler. artik golf lerimizde led show olsun. valla simdi keske bekleseydim dedim. neyse artik sizinkine seviniriz. siz kesin yeni kasayi bekliyorsunuz degil mi ?

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Mart ayını bekliyorum Hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, jajaja yazdı:

@silvershadow hocam nedir Mart ayının olayı ? Yeni kasa siparişleri o zaman mı açılacak yoksa indirim vs tarzı birşey mi bekliyorsunuz.

Değerli Hocam;

Mart ayı içerisinde Volkswagen'in yeni makyajlı kasayı tanıtması bekleniyor. Şayet 2017 şasi yılına yetişecekse Mart'ta tanıtmalı ki Nisan veya mayıs ayında alınmaya başlanacak yeni kasa siparişlerine vakit kalabilsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Heralde bu gidişle ben yeni kasaya sipariş vercem yeni kasaki yenilikler beni baya heyecanlandırıyor @silvershadow murat hocam full lled için kesin bilgi demiş o zaman tadından yenmez  

evet hocam full led olayi benide epey heyecanlandiriyor.

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, silvershadow yazdı:

Beklemekteyim ben de heyecanla. ...

2015 yilinin mayis aylarinda golf 7 makyajlanacak diye cikan haberler var ve sure oldukca uzadi. Sahsi fikrim bu sene birsey olmayacagi ortalama 5 senede yeni bir golf tanitan vw ancak 2017 mayis aylarinda yeni bir golf piyasa surer. Haberler vw olaylarini baska yere cekme cabasi sanki pazarlama stratejisi bir beklenti yaratma durumu. Tipki iphonenun her yeni modeli oncesinde yasanan yok calisan foto cekti yok bu sene boyle olacakmis sizdirma haberleri. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben şahsi fikrimi söyleyeyim. Mart ayında Golf8 çıkmaz. Sadece tahminim bu yönde.

Ha bekleyen arkadaşlar vardır umarım ben yanılırım çıkartırlar o zaman diyeyim de kızmasınlar bana :)

2017'ye saklarlar gibime geliyor ama bir yandan da astra yeni kasa çıkarttı, bizde yenileyelim modunda çıkartırlar mı akılda bir soru işareti bırakıyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, jajaja yazdı:

Ben şahsi fikrimi söyleyeyim. Mart ayında Golf8 çıkmaz. Sadece tahminim bu yönde.

Ha bekleyen arkadaşlar vardır umarım ben yanılırım çıkartırlar o zaman diyeyim de kızmasınlar bana :)

2017'ye saklarlar gibime geliyor ama bir yandan da astra yeni kasa çıkarttı, bizde yenileyelim modunda çıkartırlar mı akılda bir soru işareti bırakıyor. 

Hocam golf 8 gelmeyecek zaten ;) Sadece ufak değişiklikler bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Son aldığım bilgiye göre Makyajlı Golf fabrikanın test sahasında ve park alanında görülmüş. 

Fotoğraflanması mümkün olmadığından görülen kasaya en yakın far grubu ve tampon grubunun bu şekilde olacağı biçiminde görgü şahitleri var.

Sanırım geri sayım başladı. 

Önce spyshoot gizli çekim fotoğraflar yayınlanır ve nabız ölçülür sonra da ilk araba fuarında görücüye çıkar... tıpkı mk7 de olduğu gibi kasımda 2017 şasi ve model yılı olarak piyasaya sunulacağını düşünüyorum. 

Kasım ortasında siparişleri alınmaya başlanır. 

IMG-20160906-WA0002.jpg

IMG-20160906-WA0001.jpg

IMG-20160906-WA0000.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On Tuesday, September 06, 2016 at 14:58, fcsrn yazdı:

Elektromekanik el freni nereye gitmiş, vitesin yanında mı acaba? Bence şuan ki yeri idealdi. 

Bence görüş açısında olmayacak açıdan fotoğraflanması da mümkündür 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...