GOLF 7 HİGHLİNE LED STOP

Hocam sormayın.Aklimda var ama sehiricinde 16 inc jant 17 lere göre bana daha konforlu geliyor.panjuru tamponuda bir ara halledeceğim.

Highline ön panjur, 7,5 rline arka tamponda oldu mu Mission completed..(Jantta lazım tabi [emoji3] ) 
Ben de bu far stop olayında orjinale sadık mı kalınmalı yoksa yapmışken ön arka tampon vs de yapılmalı mı gel gitler içindeyim : ) eğer araç komple body kit süspansiyon vs yapılmayacaksa tamponlar eğreti durur mu durmaz mı emin olamıyorum. Ya da sadece ön j far + panjur bir de sadece arkada kayar led stop? : )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam Ben 2016 comfortline aracıma yetkili serviste taktıracaktım 2200 bir fiyatı vardı 3-4 ay önce.Orjinal arıyorsanız yetkili serviside düşünün fiyat alın derim.
Tekine o fiyati vermislerdir diycemde bence yine az

Bu model stop’u çıkma orjinal bulmak hem zor hemde fiyatı yüksek olur. Yetkili serviste 4k civarı montaj ve hat çekmesi vs. hariç. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi  en ideal ve ürün kalitesi olarak Magneti marelli gözünüz kapalı alabilirsiniz. Ancak tavsiye ürünü görerek almanız. 

Ben Orjinal oem buldum 2500 e  Ön bcm ünitesinden 3 kablo çekildi.  3 bine geldi yaklaşık.  facelift  kayar sinyalli stop en güzeli hafif koyu birde çok yakışıyor.  Diğerleri ledleri görünenler gecede gündüzde güzel durmuyor. 

Oem ler valeo  yada magnet marelli oluyor.  takımı 4 bin civarı idi ender elektronikte.  montaj ile 4500tl  

Resimdeki üründen taktıracaksanız para harcamaya değmez. Facelift  7.5  stop bulursanız alın.. Orjinal ürünler montajı uğraştırır  taiwan ürünlerinde aparat kablo çıkıyor takması kolaydır.  

far ve stop ürünlerinde kalitesiz veya tasarımsal sorun olduğunda genelde buğu yapar bilginiz olsun. 

FA7A8.png

@rager007 hocam bildiğim kadarıyla orjinal ürünün de montajı kolay oluyormuş. Sök- tak mantığıyla değil mi?

@Furkan2727 Orjinal facelift kayar sinyal için  önden bcm  ünitesinden 3 kabloyu  arkaya kadar çekmeniz gerekiyor.  +500 tl civarı tesisat + işçilik tutar ..toplamda 4500 bulur 

Facelift model tayvan ürün bulursanız aparatı var   takması kolay ama orj değil  su alma buğu vs..yapabilir. 2700 ile 3200 arası fiyatlar. 

Bu üründe içteki farlarda da sinyal olduğu için kablo cekilmesi gerekiyor.Onun dışında sök-tak diye biliyorum

Hocam benim aracim da sizin renkten. Bu kasa icin olan led ile kayar led arasinda gidip geliyorum. Bu rengin yeni kasada devami olmadığından kayar led sırıtır mi bilemiyorum. Rica etsem birkaç poz daha stoplardan atabilir misiniz?

Hocam benim aracim da sizin renkten. Bu kasa icin olan led ile kayar led arasinda gidip geliyorum. Bu rengin yeni kasada devami olmadığından kayar led sırıtır mi bilemiyorum. Rica etsem birkaç poz daha stoplardan atabilir misiniz?
Hocam mesaj olarak numaranızı atın.whatsapptan atayım.

Geri
Üst Alt