Jump to content

barracuda

1,4tsi motor kapağı montajı

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Geçenlerde ali expressten almıştım, dün gelmiş, iş çıkışı 5 dakikada montajladım. 

Renk uyumu az sırıttı gibi ama yerine oturması güzel, sıcaktan yamulmazsa sorunsuz kullanırım. 

Montajdan sonra derli toplu bi görünüme kavuştu

Şimdi sıra akü kutusu yada sadece akü kapağında... 

IMG_20200729_203925.thumb.jpg.86108f7479350dc78e0d0dca064dcf62.jpg

IMG_20200729_200830.jpg

tarihinde barracuda tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gulegule kullanin cok yakismis.maliyeti ne oldu acaba.bende almayi dusunuyorum a.expressten  ilk alisveris ceki filan varmis tahmini ne tutar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@41HU367 çok teşekkür, 129tl ürün, 18 de vergi tuttu. Çek bende yoktu varsa güzel olur, 10günde geldi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ilk kez alisveris yapacaklara tanimliyorlarmis ceki.bakalim olmadi bayramdan sonra bende siparis veririm arabayi aldigimda kontrol icin actiklarinda sasirmistim orasinin oyle kapaksiz olmasina

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba,  

Bende forumdan bir arkadaştan alıp takmıstım. Cİddi anlamda görsel olarak güzel duruyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş. Arabanın motorunun kapağı yokmuymuş acmayinca kaputu bilmiyoruz tabi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunlar acaba 1.2 motorlara uyum sağlıyorlar mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, barracuda yazdı:

Evet ilanda hem 1,2 hemde 1,4 yazzıyordu

Satıcıya yazdım uymaz dedi ama kafam karıştı açıkcası 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kapak sıcaklığı tutmaktan başka bir işe yaramıyor. Kaputun altında gözükmez etmez 😆

tarihinde Balistique tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Balistique  Yararsa ekime yaramazsa kasıma kadar zamanı var derler bizim oralarda 😃

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@barracuda hayırlı olsun güzel duruyor., renk uyumunu çok takmayın, kirli olan bölgeler güzelce temizleyince uyumlu olacaktır., veya temizledikten sonra plastik koruyucu uygularsanız tam uyumlu olur., 

Araç kaç modeldi..? Castrol etiketinin olduğu bölgenin resmini yakından çekme şansınız var mı..?

Yanlış hatırlamıyorsam 2014 model sonrası o etiketi kaldırlar sanırım., arkadaşım 2013 aracında var benim 2016 bende yok., kaputu açında hoş duruyor., bulabilirsem servisten alayım diyorum.. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@forzaGilles teşekkür ederim, evet haklısınız  motor içi temizlik yaparsam yada kapağın kirlenmesini beklersem eşitlenecek gibi 😃

Araç  2018 model 2018 kasım çıkışlı, eğer sökebilirsem temiz şekilde yollim size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, barracuda yazdı:

@forzaGilles teşekkür ederim, evet haklısınız  motor içi temizlik yaparsam yada kapağın kirlenmesini beklersem eşitlenecek gibi 😃

Araç  2018 model 2018 kasım çıkışlı, eğer sökebilirsem temiz şekilde yollim size

Aaaa enteresan normalde 2014'ten sonra kaldırmışlardı., demek ki sonra tekrardan koydular.,

Nazik davranışınız için çok teşekkür ederim hocam ancak neden söküp sizin aracın güzelliğini bozulsun :)  zaten sökünce yapışkan özelliği kaybolur., yakından castrol etiketinin bir resmini çekerseniz servisten veya doğuştan bulurum onu ben.. tekrar teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...