Jump to content

Sarı site satıcısı hakkında..

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar, 

Bu aralar yay arayışım var sahibinden de Ahmet Yeşil adlı bir satıcı var. Kimdir necidir bilmem ankarada gözüküyor. 350 tane yay amortisör vs ilanı var. İllaki görmüşsünüzdür. Bileniniz alışveriş yapanınız var mı acaba? 

İstanbulda olduğum için elden alma imkanım olmadığı için sizlere danışmak istedim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-golf-7-spor-yay-woghland-marka-orjinal-alman-mali-572386292/detay

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Kurucu Yönetici
1 saat önce, barracuda yazdı:

Yok yok bu adam problemli, baskasından alıp mı satıyordu neydi bişeyler vardı. Bayram üstü iş açmayın başınıza

Hocamın dediği gibi daha önce de konu açılmıştı bu şahıs hakkında. Uzak durmak en iyisi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, GkM_2015 yazdı:

Hocam uzak dur. Ben yay aldim kendisinden bana mugladan bir saticidan urun alip gondertti yaylar sacma salak geldi. Bu konuda daha once yorumlarim mevcut. Parami zorla aldim. Uzak durun !!!!!!!!!

tam sizi etiketleyecektim :) bu satıcıyı ben de çok uzun zamandır takip ediyordum. çeşit çeşit tam da fazla talep gören yaylar mevcut ilanlarında. sizin yaşadığınız olay sonrası tamamen soğudum ve çevreme de sizin olayınızı anlatıyorum :)  ilanlarının albenisi yüzünden talep eden, soran çok oluyor bu kişinin ilanlarını :)  buradan yaptığınız bilgilendirme için size bir kez daha teşekkür ediyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...