2015 1.2 Tsi Soğukken İlk Çalıştırmada Gelen Ses

Golf 7 1.2 tsi 2016 aracımda da aynı ses var, bende şüphelenmiştim bir ara. Sonra bu arabalarda böyle olduğunu farkettim.

Bazı kişiler Turbonun sesidir diye yorum yapmışlardı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bende de yapıyor hocam yani seninki belki bi tık fazla gibi sorun oldugunu dusunmuyorum eger baya artarsa yada kesilmezse gösterilebilir

Öncelikle merhabalar kahramanmaraştan 2014 1.2 tsi aldım 3 gün önce maraştaki usta triger bölümünden ses geliyor dedi aracıl aldıktan sonra adana aykan yetkili servise götürdüm aracın “ekstanrik mil(vanus) bölümünden normalden fazla ses geliyor dedi onun değişmesi gerekli dedi başına gelen var mı acaba?

Bende alalı 1 ay oldu ben ilk baktığımda o garip sesi duydum ama arıza mıdır nedir bilmiyorum ustaya gösterdik sesi söylemedim bile adam kendi vanustan ses geliyor bak çalıştırayim dedi 3 saniye bişey fazla değil bende duydum ama aracı bilmediğim için normal mi bilmiyorum dedim sorun olmaz boşluk yapmış ondan trigeri ne koparmasin dedim yok ilk çalıştırdığında yağ gelmiyor ya ses yapıyor yağ gelince kesiyor dedi bende kafam rahat biniyorum bu kronik sanırım çok takilirsan değişiriz dedi triger değişiminde bakarız artık

Bende alalı 1 ay oldu ben ilk baktığımda o garip sesi duydum ama arıza mıdır nedir bilmiyorum ustaya gösterdik sesi söylemedim bile adam kendi vanustan ses geliyor bak çalıştırayim dedi 3 saniye bişey fazla değil bende duydum ama aracı bilmediğim için normal mi bilmiyorum dedim sorun olmaz boşluk yapmış ondan trigeri ne koparmasin dedim yok ilk çalıştırdığında yağ gelmiyor ya ses yapıyor yağ gelince kesiyor dedi bende kafam rahat biniyorum bu kronik sanırım çok takilirsan değişiriz dedi triger değişiminde bakarız artık

ben bu mekanik işlerinden biraz çekiniyorum açıkçası 2 ustaya gösterdim 2'si de normal ama senin araçtan normalden fazla ses geliyor dedi ayrıca ses kesilmiyor sürekli devam ediyor, yetkili servise yaptırmayı düşünüyorum ileride başım ağrımaz en azından inşallah

Geri
Üst Alt