Jump to content

Fiyat/performans lastigi önerileri

Recommended Posts

Arkadaslar öncelikle herkese merhaba. 2014 comfort aracimin fabrika cikisi lastikleri hala duruyor uzerinde(45 bin km) ve degistirmek istiyorum. Fiyat performans olarak kullanmis oldugunuz lastikler nasillar, ne almam gerekir, tecrübelerinizden yararlanmak isterim. 

simdiden tesekkürler :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jant ebatınız nedir? Spor lastik, ince yanak, konfor. Hepsine göre değişir. İstediğiniz şey nedir mesela? Michelın pilot sport ince yanakta serttir ama iyi gider, primacy yumaşaktır çabuk aşınız konfor vardır. Gibiler çoğaltılır yani.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Continental premium contact 6 (205/55/16) lastik aldım yakın zamanda memnunum. 17inc janta geçtiğimden dolayı satılıktır. Yaklaşık 1000-1500 km arası yol yapılmıştır.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, ycetin yazdı:

Continental premium contact 6 (205/55/16) lastik aldım yakın zamanda memnunum. 17inc janta geçtiğimden dolayı satılıktır. Yaklaşık 1000-1500 km arası yol yapılmıştır.

@murat_ds89 yukarıdaki lastik anlaşırsanız olabilir. 

Konfor fren ve sessizlik düşünüyorsanız kesinlikle Michelin Primacy 4.

2 seneden fazladır kullanıyorum. Halen aynı hissiyat var. Hele ki eski lastikten geçince farka inanamazsınız.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@murat_ds89  Kardeşim bende geçen ay bu kısır döngünün içine girmiştim baya bi kafa patlattım en sonda Nokian Powerproof serisini aldım çok iyi sonuç aldım 1 aydır kullanıorum baya bi memnunum ses ds çok düşük öneririm.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...