Ufak bir sürtme

selsah3687

Yeni Üye
İsim
selim
Arkadaşlar merhaba. Cuma sabahı dengesiz bir sürücü tarafından sağ ön çamurlukta sürtmeden dolayı ufak bir çizik ( çizik de olmayabilir) oluştu. Fotoğrafta çok belli olmuyor. Tırnağa gelmiyor. Alttaki boya da görünmüyor. Bunu nasıl rötüşleyebilirim. 

716029C2-15B6-4AFC-87D5-0338980583EA.jpeg

Pasta ile gidecektir muhtemelen, denediniz mi?

@Musaaksoy denemeden önce sizlere bir danışmak istedim. Sonax çizik giderici pasta var. Gelecek yorumlar sonrası deneyeceğim. :)

@Musaaksoy denemeden önce sizlere bir danışmak istedim. Sonax çizik giderici pasta var. Gelecek yorumlar sonrası deneyeceğim. :)
Ne kadar güzel bir fikirmiş.

Sizin herhangi bir tecrübe sonucu herhangi bir çözümünüz var mı araç ile ilgili. Sizin yorumunuza göre deneyeceğim de..

çok ama çok küçük bir problem(!). böyle durumlar için rötuş boyası kiti alın derim. Bu kit içerisinde pasta, cila ve aracınızın boyasına uygun renkte rötüş boyası olacaktır.  Ben "Color N Drive" almıştım size de tavsiye ederim. https://colorndrive.com/tr/volkswagen-rotus-boyasi 

Color N Drive  güzel tavsiye ederim  pasta cılasıda var  bundan sur

@selsah3687 Ilk olarak cizik nerede göremedim :) Ama aracin rengi benimkisilye ayni, tungsten gri, rötüs olayina cok gerekmedigi sürece girme cünkü renk tutturmasi cok zor olur

@ogzogz daha önce benzeri bir olan Fiesta aracımda ve yine golf aracımda başıma geldi 20 TL lik pasta ile düzeltmiştim. Demir dubaya giren bir connect araçta da olumlu sonuç almıştım. Ama mecbur kalmadıkça kullanmamak gerek. Bu tarz yerlerde hiç hata olmamış gibi sonuç bırakır

@snoppy hocam, color n drive sonuçlarınızın fotoğraflarını alabilir miyim mümkünse? Çünkü ben istediğim sonucu elde edemedim

Ne kadar güzel bir fikirmiş.

Sizin herhangi bir tecrübe sonucu herhangi bir çözümünüz var mı araç ile ilgili. Sizin yorumunuza göre deneyeceğim de..

@ogzogz daha önce benzeri bir olan Fiesta aracımda ve yine golf aracımda başıma geldi 20 TL lik pasta ile düzeltmiştim. Demir dubaya giren bir connect araçta da olumlu sonuç almıştım. Ama mecbur kalmadıkça kullanmamak gerek. Bu tarz yerlerde hiç hata olmamış gibi sonuç bırakır
@Musaaksoy kinaye yapmıştım, size değildi cevabım, konu sahibi yorumlara göre değerlendirecekmişmiş onun için yazdım. Diğer bir konusu daha var arka taraftan ses geliyormuş.. forum üyelerini test ediyor benim düşüncem. Ki kendisinin de tecrübelerini bekliyorum. Ona göre değerlendirip deneyeceğim. Araç ile alakalı hangi konuda olursa olsun.

@ogzogz hocam sanırım çok alıngan bir yapınız var. Burada amacım kimseyi test etmek veya sınamak değil. Doğruyu buradaki değerli kişiler ile bulup bir defada uygulayıp nokta atışı yapabilmek. Tşkler. Tecrübelerimi de sizin için paylaşacağım. :)

@selsah3687 durum farkedilince  ben alıngan oldum. Kolay gelsin..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt