Jump to content

Devirdaim Değişimi

Recommended Posts

Herkese iyi günler kazasız belasız sürüşler dilerim.2013 Aralık çıkışlı 80 binde olan aracımın bugün Devirdaim pompasını yenilettim. Aracımda su eksiltme yada su akıtma şikayetim yoktu ama Devirdaim parçasını aldığım için yenilettim. G13 Antifrizi yetkili servisden temin ettim(3 Litre) Ayrıca şöyle bir konu var Devirdaim triger setinden ayrı bir kısımda motor kapağını açınca motorun sağ kısmına akünün yanına doğru kalıyor.(Benim aracımda) Resim olarak 80 binde olan Devirdaimin durumunu ekliyorum bakabilirsiniz. Devirdaim değişiminde devirdaim kayışı da yenilenirse çok daha iyi olacaktır. Saygılarımla 🤗

IMG20200710090713.jpg

IMG_20200710_101412.jpg

tarihinde Baho_34 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Baho_34 yazdı:

Herkese iyi günler kazasız belasız sürüşler dilerim.2013 Aralık çıkışlı 80 binde olan aracımın bugün Devirdaim pompasını yenilettim. Aracımda su eksiltme yada su akıtma şikayetim yoktu ama Devirdaim parçasını aldığım için yenilettim. G13 Antifrizi yetkili servisden temin ettim(3 Litre) Ayrıca şöyle bir konu var Devirdaim triger setinden ayrı bir kısımda motor kapağını açınca motorun sağ kısmına akünün yanına doğru kalıyor.(Benim aracımda) Resim olarak 80 binde olan Devirdaimin durumunu ekliyorum bakabilirsiniz. Devirdaim değişiminde devirdaim kayışı da yenilenirse çok daha iyi olacaktır. Saygılarımla 🤗

IMG20200710090713.jpg

IMG_20200710_101412.jpg

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, talisca16 yazdı:

Yeni aldığınız devirdaim sensörlü mü ? Ben sensörsüz almıştım dikkat etmeden ilerde bir sorun çıkarır mı bilemiyorum.

Aracım 1.4 tsi Devirdaim üzerinde termostat ile birlikte. Sensör yok diye biliyorum ☺️

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...