Akü kutup başı kapağı

selsah3687

Yeni Üye
İsim
selim
Selamlar, 2019 Golf7.5 akü kutup başı kapaklarından birisi yok. Bu tüm araçlarda bu şekilde mi benim aracımda eksik birşeyler mi var. :)  

AFEC33FF-EF1D-46B2-938A-3DAB34A6B451.jpeg

Çok ilginç hocam, fotoğraf paylaşabilir misiniz? Üstü de örtülü yani öyle mi?
d927a52d9984cfc791ea1827d2c199f8.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
@frknyldrm Benimki de  2017 mart çıkışlı comfortline akü komple kılıflı ve koltuk altı çekmeceli... 2017 Temmuz ya da ağustosa kadar olan 7,5 kasalarda akü kılıfı koltuk altı çekmece mevcut durumda... Buna karşılık, manevra park freni yok... Temmuz-Ağustus sonrası üretimli araçlarda da manevra park freni var. Ayrıca, park sensörleri aktif durumdayken medya ekranındaki araç pozisyon vs gösterimi de farklı ! 

Upvote 0

@frknyldrm Benimki de  2017 mart çıkışlı comfortline akü komple kılıflı ve koltuk altı çekmeceli... 2017 Temmuz ya da ağustosa kadar olan 7,5 kasalarda akü kılıfı koltuk altı çekmece mevcut durumda... Buna karşılık, manevra park freni yok... Temmuz-Ağustus sonrası üretimli araçlarda da manevra park freni var. Ayrıca, park sensörleri aktif durumdayken medya ekranındaki araç pozisyon vs gösterimi de farklı ! 
Volkswagen'in sadece şu akü kılıfını koymayarak ne kadar kar ettiğini merak ediyorum. :)

Upvote 0
d927a52d9984cfc791ea1827d2c199f8.jpg

Şanslısınız hocam, servis ile görüştüm. Üstü kapalı kılıf gelmediğini söyledi.

Screenshot_2.jpg

Ama garip bir durum, bu da bir yedek parça sayılır neticede. Tam kapalı kılıflı çıkan bir araç için ihtiyaç duyulması halinde fabrikasyon kılıfı temin edilemiyor yani bu söylediğine göre.

Aracımın plakasını istemişti, o yıla ait bir sorgulama yaptıysa böyle bir şey söylemiş olabilir belki.

Mahalle esnafı gibi uyanık olsaydı, "abi 7 kasanın kılıfı da uyar, sana ondan verelim" derdi herhalde. :)

Hatta plastik kapak var, zamanında x versiyonda geliyordu, ondan verelim tertemiz olsun da diyebilirdi.

Upvote 0
Şanslısınız hocam, servis ile görüştüm. Üstü kapalı kılıf gelmediğini söyledi.

Ekli dosyayı görüntüle 35379

Ama garip bir durum, bu da bir yedek parça sayılır neticede. Tam kapalı kılıflı çıkan bir araç için ihtiyaç duyulması halinde fabrikasyon kılıfı temin edilemiyor yani bu söylediğine göre.

Aracımın plakasını istemişti, o yıla ait bir sorgulama yaptıysa böyle bir şey söylemiş olabilir belki.

Mahalle esnafı gibi uyanık olsaydı, "abi 7 kasanın kılıfı da uyar, sana ondan verelim" derdi herhalde. :)

Hatta plastik kapak var, zamanında x versiyonda geliyordu, ondan verelim tertemiz olsun da diyebilirdi.
teşekkür ederim hocam aliexpressten bakabilirsiniz

orada plastik kapaklı kılıflar var 

belki bundan da vardır

Upvote 0

Geri
Üst Alt