Golf 7 kapıdan gelen trim sesi

Mertcan33

Üye
İsim
Mertcan veriralmaz
Merhabalar aracımın sağ on yolcu kapısından bozuk yolda yada çukurlara çatirdama sesi geliyor, bu ses için  İstanbulda trim sesleri konusunda başarılı birisine gitmek istiyorum. İlk defa İstanbula geldim nerede ne vardır bilmem :) Siz değerli forumdaslarim gidebileceğim en iyi yer neresi derseniz oraya gideceğim. Mümkünse Avrupa yakasında olursa sevinirim

Benim araçta sağ arka kapida cama bastırınca ses geliyor ayni ses hareket halindeyken taşlı asfaltta da var hafif cizirti sesi. Sanırım fitillerden kaynaklanıyor

Upvote 0

@Mertcan33 istanbulda çok ctk firmasını arayın size yardımcı olacaklar. Özen hifi / aktepe vs.. Bir sürü firma var istanbulda 

Yalnız aşırı zahmetli bir iş temiz işçilik ve kaliteli malzeme uygulanırsa pahalı olur. Değer ama.

Upvote 0
@rager007 hocam arıyorum fiyat için tavsiye ettiğiniz malzeme markası varmi birde ctk dediğiniz firmayi bulamadım link atma şansınız varmi 

Upvote 0
Bu sorun benim, arka sağ kapıda vardı, kapı kumaşının arkadındaki karton ile arasına silikon bant yapıştırdım sorun düzenli.

Upvote 0

Geri
Üst Alt