Jump to content

819 Media Appconnect Aktivasyonu

Recommended Posts

@Savatage 7.5 High Medya ünitesinin yazılımında hali hazırda AppConnect olduğu için bildiğim kadarıyla 819'lar gibi yazlılım değiştirme gerekmiyor ve aynen dediğin gibi daha uygun bir seviyede açılabiliyor.

Ama sonuç olarak VW'nin lisans ile sattığı bir özelliği crack vs gibi bir yöntem ile açtırmış oluyorsunuz, kuvvetle ihtimal bu işlem yasal değildir ve VW'ye gidip bakın 400'e açtım diyeceğin konusunda ciddi olmadığını düşünüyorum hocam :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 ay sonra...

• İleti 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Uzun çalışmalar ve uğraşlar sonucunda aracıma sonradan taktığım 819B kodlu media ünitesine Appconnect aktivasyonunu yaptım. Aracımda fabrikasyon 5” olduğu için Bluetooth Usb gibi özellikler Çalışmıyor

@forjust1day 819 A 819 B  muhabbeti dönüyor ? Bunlar mk7 cihazlar sanırım Foruma ilk mesaja eklenen fiyat bu cihazlarla ilgili daha zahmetli bir aktivasyon oldugu icin mi gecerlidir Yok

Peki hocam neden ender elektronik gibi yerler tavsiye ve tercih edilmesi için teşvik edilirken içimizden birisi bu işleri yapınca taşlanıyor. Onlarca örnek gördüm yazmayayım dedim. Tuna bu forumda say

Konudaki görseller

selamlar bu gün servisteydim

app connect kafama takıldı  discovery pro alsam diye dusunuyordum ama bir  dunya para

bu teyp 819 nedir nasıl anlaşılır bir bu yaptıgınız işlem sadace software değilmi yeni ünite acılılması falan sözkonusumudur

arac 2016 sonu highline

Golf.JPG

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

2017-Passat B8 de, tablet ekranından bakıldığında 3Q0035819c ile biten cihaz numarası gözükmektedir. Bu cihaza APP veya geri görüş kamarası takılamadığı belirtilmektedir. Bu konuda bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...