golf 7 çift çıkış egzoz için...........

@Burak1 herhangi bir sıkıntı yaşamadım performansa düşüklük olmadı ama sağ taraftan duman bir tık fazla çıkıyor oda benim için bir sıkıntı olmadı hocam. 

@yusuffkayaa @firatakarsu21 üstadlar benimde aynı şekilde egzoz uçları sağ taraf delindi asıl sorum şu kimisi diyor muayeneden geçer kimisi diyor geçmez deliği kapatmak lazım, ne yapmak gerek :)  

Bir arkadaş yazmıştı daha önce sağ taraf delindi ama muayeneden geçtim problem olmadı demişti.

bu videodaki gibi yaptırdım ben gayet güzel , eşit şekilde duman çıkıyor ve aracın sesinde büyük bir değişiklik olmadı

Moderatör tarafında düzenlendi:
@emrdmrc Hocam video yeterince açıklayıcı olmuş saolasın yalnız anlayamadığım şey ***flanşlı** ne anlama geliyor acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@furkanmk7 benim orta susturucu iptaldi amcalar yakaladı yazdı cezayı sadece susturucuyu takıp tespit muayenesine gittim uçlara dokunmadım geçti sıkıntısız :)

@emrdmrc Hocam maliyet ne kadar tuttu peki bu şekilde sesi bozmadan bende yaptırmayı düşünüyorum da..

@Burak1 ses yok, perfonmansta değişiklik yok, yakıtta değişiklik yok.

ALLSTAR ÇİFT ÇIKIŞ KAZAN ALDIM 2. EL 200 TL'YE + UÇLAR HEDİYE GELMİŞTİ + 200 TL DİFÜZÖRE +100 TL İŞÇİLİK VERDİM

@cagan91 Teşekkürler ben golf 7.5 difizör taktım 200 tl ye hallettim o kadar görüntü çok güzel oldu malum ses aynı,  kazanı deldir vs. bozmak istemedim.

Geri
Üst Alt