Ayna rezistansı hakkinda

41HU367

Üye
İsim
YLDRM41
Arkadaslar selamlar ayna isiticim calismiyor.hherhangi bi uyari da vermedi ekranda defalarca denememe ragmen calistiramadim.ne uzerindeki isigi yandi nede konfor tuketicelrinde calistigi gozuktu.fikri olan var mi servise gitmeyi dusunuyorum sorun ne olabilir cokta kullandigim bi ozellik degil 

Arkadaslar selamlar ayna isiticim calismiyor.hherhangi bi uyari da vermedi ekranda defalarca denememe ragmen calistiramadim.ne uzerindeki isigi yandi nede konfor tuketicelrinde calistigi gozuktu.fikri olan var mi servise gitmeyi dusunuyorum sorun ne olabilir cokta kullandigim bi ozellik degil 
20 °C üzerinde çalışmaz. 

Ewet sicaklik 28°derece filandi yagmur bastirinca acayimdedim.ilk defa duydum yaklasik 4.5 senedir kullaniyoruz araci ama bilmedigimiz daha neler var acaba  ama sicaklikla ne baglatisi var onu anlayamadim.neticede yagmur yaginca cok lazim oluyor

Ewet sicaklik 28°derece filandi yagmur bastirinca acayimdedim.ilk defa duydum yaklasik 4.5 senedir kullaniyoruz araci ama bilmedigimiz daha neler var acaba  ama sicaklikla ne baglatisi var onu anlayamadim.neticede yagmur yaginca cok lazim oluyor
Herhangi bir zamanlayıcısı olmadığı için 20 °C altındaki sıcaklıklarda unutulduğu zaman ve daha sonra sıcaklığın artması sonucu  aynaya zarar vermemesi için düşünülmüş olabilir.

Ya da maksimum kaç derece ısı verdiğine göre de hesaplanmış  olarak , zaten 20 °C üstünde kendiliğinden kuruma ihtimali de düşünülerek bu şekilde çalışmasını sağlamış olabilirler. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
 @ogzogz tesekkur ederim bilgi icin soyle bi sey hatirliyorum reziztans aciyorum aynada hic bi buhar filan kalmiyor guzel calisiyor ama unutunca oyle acik kaliyordu.benimde o zamanlar kafama takilmisti cok kullanmayinca uzerinde durmamistim.

Geri
Üst Alt