Sonunda yaylari taktirdik

@Sinanmiray hayırlı olsun hocam yaylarınız çok iyi denk getirmişsiniz mubeaları gayet yakışmış (y)  benim için de aranan yay gerçekten, mevcut ikinci el satış sitelerinden mi aldınız yoksa arkadaş ya da herhangi bir dükkan aracılığı ile mi?

@Yehanoha saolsin kardesim valla facebook marketplace satis yerinde buldum sansa denk geldi kodlarida tam tutuyodu ucuzada denk geldi kaçirmadim geçen gün bitanede letgo da gözüme çarpti ama benzinli içinmi dizel içinmiydi hatirlamiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Sinanmiray hocam hayırlı olsun güle güle kullanın maşallah çok güzel olmuş. Bende mubea yay siparişi verdim gelmesini bekliyorum. Benim için güzel bi örnek oldu şimdiden:)

@Sinan61 saol kardesim Allah sanada nasip etsin yumusak güzel yay aklinda soru isareti kalmasin düsüklügü çok iyi golf reklamindaki durbanli golf kivamina geldi

Ekli dosyayı görüntüle 33987Hayirli günler arkadaslar bayadan beri 2. El yay arayisindaydim vogtland ararken hiç aklimdan geçmeyen mubea aldim bulamicami düsünerek mubea bakmiyordum kismete denk geldi istedigim gibi düsüklük sagladi yumusakligi çok iyi istanbul sartlarinda fotolarda pek belli olmuyor ama görüntüyü görünce iykide taktirmisim dedim isteyen herkese nasip olsun .

Ekli dosyayı görüntüle 33956

Ekli dosyayı görüntüle 33957

Ekli dosyayı görüntüle 33958
Spacer yok sanki.

@Culture33 spacer yok gerek yok o kadar simdilik yeter hocam is güç yok piyasada valla mazotuda idareli kullaniyoz

@Culture33 spacer yok gerek yok o kadar simdilik yeter hocam is güç yok piyasada valla mazotuda idareli kullaniyoz
o zaman iş güç sonrasında spacer olacak demektir. bende de bir şans var ki ne zaman aracı az kullanacam desem 2 katı yol yapıyorum.

@Culture33 aynen dedigin gibi kardes fazla gider olmasin dedikce daha fazla gidiyor 3 aydan beri çalismiyoduk cepten yedik bide jant yay isine girdim sikintidan bakalim Allah sonumuzu hayir etsin simdi bide dûkkan isine gircez hayirlisyla biraderle nasipse dicem Allah kimseye muhtaç etmesin herkezin isini gücünü ras getirsin.

@Culture33 aynen dedigin gibi kardes fazla gider olmasin dedikce daha fazla gidiyor 3 aydan beri çalismiyoduk cepten yedik bide jant yay isine girdim sikintidan bakalim Allah sonumuzu hayir etsin simdi bide dûkkan isine gircez hayirlisyla biraderle nasipse dicem Allah kimseye muhtaç etmesin herkezin isini gücünü ras getirsin.
Aynen arkadaşım, Allah işinizi/ilimizi rast getirsin.

Mubea yayları nerden temin ettiniz 2. Elmidir hocam. Bende bakıyorum aracım 1.4 tsi dsg 125 bg.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt