Karartılmış stoplar muayeneden geçer mi

@mustafacagri hocam bizim arkadaşta var kalın filmden o daha koyu ama ledleri felan neredeyse hiç göstermiyor sizinki gayet güzel olmuş

Işık kırma anlamında belirgin bir fark yok. Gündüz de gece de çevremden de görenler film mi var, belli olmuyor vs gibi bir şey demedi. Kendim de böyle durum fark etmedim. Daha önce golf4 stoplarına yapmıştım onda bariz ışık azalması olmuştu. Gündüz fotosu olarak şunu gösterebilirim 

Ekli dosyayı görüntüle 35831
Hocam gerçekten çok güzel olmuş. Bendeki halojenlerde bu şekilde bariz ışık şiddeti görünür mü acaba? Çok kararsız kaldım bir de siz mi yaptınız yoksa yaptırdınız mı acaba? Maliyet ne kadar tuttu?

Hocam gerçekten çok güzel olmuş. Bendeki halojenlerde bu şekilde bariz ışık şiddeti görünür mü acaba? Çok kararsız kaldım bir de siz mi yaptınız yoksa yaptırdınız mı acaba? Maliyet ne kadar tuttu?
Halojen stopta bir miktar daha fazla kırılma yaşanıyor malesef. Ama tamamen kapkaranlık-hiç belli olmayacak seviyeye de gelmeyecektir. En açık ton siyah stop filmi ile kendim yaptım(mat olanlardan değil bendeki). N11 de vs var bu stop filmleri. Ama genel olarak ömürleri 1 yıl. 1 yıldan sonra artık sertleşip kötü oluyor. Yılda Bi yeniliyorum o yüzden. 

Geri
Üst Alt