250.000 TL bütçeye uygun hızlı ve aile kullanıma uygun araç (4 kapılı olmak şartıyla)

Muhammed47

Yeni Üye
İsim
Muhammed
Gerektiğinde hızlı gidicek gerektiğinde aile kullanıma uygun araç arıyorum 

aklımda olan (Leon cupra 265 -kilitli dif Olmadığında fazla istemiyorum)

308 gti gerçekten beğendiğim bir araç 1.6 vergisine girdiğinde vergisi az bildiğim kadarıyla 

önerileriz için teşekkürler

1.5 tsi tiguan ilanlarına baktım bugün. Aile ve bütçenize uygun olabilir.

@serkanhector golf tutkusunda da megan öneren çıkması değsik olurdu 

250 bin güzel rakam 

Yerinizde olsam düşük km temiz golf alırdım hepsi güzel gider golflergeniştir de 

Veya ihtiyaca göre tiguan 

Hatta arta kalan rakamla altin düşünürdüm veya arsa 3 sene sonra arda veya altınlar satılır eldeki araçta satılır istediğiniz gibi ideal tesla alınabilir belki hem çok hızlı sorunsuz hem geniş veya hibrit passat hibrit golf altarnetifler çoğalarak gider 

Şu piyasa da çok para bağlamak mantıksız araca..

%60 indirim gelecek diolar çok zarar olur :) oye bişey olmaz da yine de 250 bin ne bileyim çok bana göre...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bmw 3.20 Bahsettiğiniz kriterleri rahatlıkla karşılayabilir.

170 hp 4 kapı ve Eko performanslı oalbilir. Ayrıca premium algısı da cabası olacaktır. Denenebilir temiz 2014-2016 arası bulunması halinde.

BMW düşünmüyorsanız da 308 de aslında çok harika bir araç lakin ülkemizde pek sevilmedi 

Son olarak ta 1.4-yada 1.5 tsi Golf Higline opsiyonlugüzel bir araç tavsiye edebilirim. Golf Compact bir araç olduğundan çoğu isteği bir arada karşılayabilen ender araçlardan birisidir.

Audi A4 B9 1.4 150 HP, hem aileye uygun aynı zamanda prestijli hemde vergisi vs yakıt. Eski kullanıcısı olarak memnundum.

Geri
Üst Alt