Spor hava filtresi

Sinanmiray

Üye
İsim
Sinan
Merhabalar arkadaslar dizel aracima spor hava filtresi taktirmak istiyorum herhangi bi artisi olurmu yakitta bi degisim olurmu acaba bu fotodaki ürünü düsünüyorum depoda oldugu icin arkadas markasina bakamadi orjinal ürün gibi duruyor ama sizinde fikrinizi almak istedim simdiden cevaplariniz için tesekkürler.

c6eb238a-6d8d-4cc0-a06f-c1e2c3fa562e.jpg

Merhaba Hocam;

Spor hava filtresi veya kaliteli farklı bir marka hava filtresi belki aracı rahatlatır, sağlıklı sonuçlar verebilir ama Yakıt veya performans adına öyle söylenildiği/sanıldığı  gibi fark edilir bir değişim olmayacaktır. En kaliteli denilen ürünler dahi %4 değer artabileceğini idda ediyorlar ki sadece hava filtresi değil değişim yaptıkları. Orada da testler sonucu performans artışı  % 1 çıkmıştı mesela. Yani Görüntü veya daha uzun ömürlü kullanım için evet fakat Tasarruf veya performans için pek katkısı olmaz benim görüşüm. Şayet denildiği ölçüde Performansa ve  yakıta katkısı olsaydı Tüm Araçlara hepimiz takardık diye düşünüyorum :)  

Keyifli forumlar dilerim.

@Ender saol Ender abi uygun fiyatli oldugu icin degermi degmezmi diye merak ettim uygun fiyatli mubea yay anlastim yaninda onuda alayim dedim ama gerek yok öyleyse

Geri
Üst Alt