mirrorlink

maniax dedi:
@enginse

hocam söyle, benim araç haziran üretimi ve 523 kodlu. Ahmet hocaminki kasım üretimi ve 600 küsur kodlu. biz bu appconnect farklılığını bu yüzden zannetmiştik. artık tüm araçlar 600lü kodla gelir diye düşünürken sizinki 523 ile gelmiş. kafalar karıştı

@ansolak hocam benim hiç bilgim yok. bu ise başlarken Muhammed hocamın yardımı gerekecek. @MSE
o zaman bu problem güncelleme ile çözülemezmi _? sonuçta güncel sürüm değil gibi düz mantık

@enginse

bu kod sürümden farklı malesef. donanım kodu bu. Ahmet hocamda sol altta voice tuşu var. bizde ise mute

maniax dedi:
@enginse

bu kod sürümden farklı malesef. donanım kodu bu. Ahmet hocamda sol altta voice tuşu var. bizde ise mute
e direksiyonda die bilşyorum voice tuşunu ben bastığımda sesli komut desteklenmiyor diyordu  aslında bayiye gidip bakmak lazım yeni gelen araçlara

enginse dedi:
@enginse

e direksiyonda die bilşyorum voice tuşunu ben bastığımda sesli komut desteklenmiyor diyordu  aslında bayiye gidip bakmak lazım yeni gelen araçlara
direksiyonda hepimizde var ve desteklenmiyor diyor. ben de bastım ona. bahsettigim tuş multimedya ekranının sağ ve solundaki toplam 8 tuştan biri

maniax dedi:
@enginse

direksiyonda hepimizde var ve desteklenmiyor diyor. ben de bastım ona. bahsettigim tuş multimedya ekranının sağ ve solundaki toplam 8 tuştan biri
o zaman olaya şole bakmak lazım :) zaten mirror link teli kablo ile bağlayınca çalışıyor kablosuz çalışsaydı daha guzeldi :) kaçırdığımız tek şey navigasyon heralde ... bi başka guzel tarafı allahtan bluetoth dan teli görüp şarkı falan çalıyor oda olmasaydı çok pis koyardı ....

@enginse.  Merhabalar bende 5 gün önce highline dsg araç aldım bendede mirrorlink özelliği bulunmuyor ve Voice yerinde mute tuşu bulunmakta donanım olarak herhangi bi opsiyonda yok  aracımda bu farklılık neden kaynaklanabilir yardımcı olursanız sevinirim

Yemin ederim vw çalışanları üreticileri bizim kadar kafa yormuyordur ya. Bu işin bir sistematigi olmalı ama ne? Yakında burda beyin hücreleri yakan arkadaşlar olacak. Bu işten anlayan konuya hakim olan bir yetkili gelse de hepimizi toptan bir aydınlatsa keşke. Her satın alınan araçda kafalarımız daha bir karışıyor o_O

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.5" Composition Media üzerinde mirror-link açılabiliyor mu?

Yoksa sadece 'Voice' tuşu olan modellerde mi var bu özellik 

Bilgisi olan var mı?

arkadaşlar bu voice tuşlu ekranlarda ki appconnect özelliğini iyi kötü anladık ta mute tuşlu ekran da ki mirror link nedir ben konuya fransız kalmışım aydın kimse yok mudur nedir ne işe yara kimler appconnect ten yararlanıyor kimler mirror link ten yararlanıyor ne işe yararlar başka  bi araç bu kadar mı karmaşık ve  kafa karıştırıcı yapıya sahipmidir acaba :(

Geri
Üst Alt