Gizli özellik kodlama için yardım

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam birdahaki yanıma geldiğinde ufaktan bir başlangıç yapalım istersen.  [emoji4] 
Sagol ustadim

Ben öğrenebilme ihtimalini sevdim öğrenmek istemiyorum

Ogrenmiyim ne güzel sen yeni oyuncaklar takiyorsun kodluyorsun muhabbet ediyoruz bahaneyle böyle güzel

Avrupa yakasında olan arkadaşlar varsa müsait zamanda laptop ile birlikte gelebilir. Hem tanışır hem de özellikleri açarız isterlerse. 18.9 kablom var. Ücretsiz değil yalnız bir çayınızı içeriz [emoji4]
Çayda kuru kuru gitmez di mi hocam

@HONEY doğru tespit :) o zaman seni de beklerim hocam tatlılar senden :)

@enesdemiray valla bende var Laptop aslında ama bataryası öldüğü için sadece uzatmayla çalışıyor :)

[mention=11839]HONEY[/mention] doğru tespit [emoji4] o zaman seni de beklerim hocam tatlılar senden [emoji4]
[mention=17302]enesdemiray[/mention] valla bende var Laptop aslında ama bataryası öldüğü için sadece uzatmayla çalışıyor [emoji4]

Çayı ismarlayan tatliyi da ismarlar

Ikisi ayrılmaz

@HONEY hocam iyi akşamlar. Bu gizli özellikleri açtırmanın aracın garantisine bir etkisi var mı? Bu konuda tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz. 

[mention=11839]HONEY[/mention] hocam iyi akşamlar. Bu gizli özellikleri açtırmanın aracın garantisine bir etkisi var mı? Bu konuda tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz. 
Selam hocam

Ben çömezim bu konularda çok bilgim yok maalesef

Bildigim kadarı ile garantiye bir zararı yok

Selam hocam

Ben çömezim bu konularda çok bilgim yok maalesef

Bildigim kadarı ile garantiye bir zararı yok
@HONEY Artık çömez falan değilsin hocam :)  

Cevabı vermişsin lakin bende ekleme yapayım. Garantiyi bozmaz Fakat Araç muayene zamanı bazı kusurlu sayılabilecek kodlamlara dikkat edilmeli. Forum sayfamızdailgili konularda belirtilmiş olsa da Gözden kaçabiliyor. 

Gönül rahatlığı ile Kodlama yapılabilir.

[mention=11839]HONEY[/mention] Artık çömez falan değilsin hocam [emoji4] 
Cevabı vermişsin lakin bende ekleme yapayım. Garantiyi bozmaz Fakat Araç muayene zamanı bazı kusurlu sayılabilecek kodlamlara dikkat edilmeli. Forum sayfamızdailgili konularda belirtilmiş olsa da Gözden kaçabiliyor. 
Gönül rahatlığı ile Kodlama yapılabilir.
Ustadlarin olduğu yerde daima çömez çırağız

Ögrenmeye devam ustadlardan

Geri
Üst Alt