Jump to content

39AKN039

Golf 7.5 orjinal Multimedia

Recommended Posts

Ustalar 2015 Comfortline aracımın teybini değiştirmek istedim orjinal olması sebebiyle bunu tercih ettim soruşturdum orjinal olduğu için hiçbir sorun yaşamazsın dediler aldım ama bunlarda hırsızlığa karşı araca duyarlı koruma şifresi varmış takamadım Kırklareli de bunu çözebilecek ustada bulamadım ürün elimde patladı ne yapıcam bilemedim

IMG-20200513-WA0003.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@39AKN039 keşke almadan önce sordaydınız, yardımcı olurduk. Bu pek bi işe yaramaz açıklası, bunu satıp aynı tip rcd330 var ondan alabilirsiniz. Carplay de olur. Hatta ben de satabilirim duruma göre

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, 39AKN039 yazdı:

Ustalar 2015 Comfortline aracımın teybini değiştirmek istedim orjinal olması sebebiyle bunu tercih ettim soruşturdum orjinal olduğu için hiçbir sorun yaşamazsın dediler aldım ama bunlarda hırsızlığa karşı araca duyarlı koruma şifresi varmış takamadım Kırklareli de bunu çözebilecek ustada bulamadım ürün elimde patladı ne yapıcam bilemedim

IMG-20200513-WA0003.jpg

Tekirdagdaym yardımcı olabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Musaaksoy sordum ama burda değil gelen yanıtlar ben taktım sorunsuz çalışıyor oldu olunca aldım ama çalıştıramadım ben çalıştırırım diyen varsa benden alabilir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@forjust1day usta Tekirdağ merkezdemi oturuyorsun nasıl irtibat kurabilirim sizinle

tarihinde 39AKN039 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@39AKN039 @forjust1day hocam yardımcı olur fakat carplay kullanamazsınız diye biliyorum. Forumda sorarken orjinal cihaz olduğunu belirtmediyseniz o yüzden olur diye cevap vermiş olabilirler hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Bugün akın hocamın multimediasini hallettik @39AKN039

665ed945821ff930af0c870220bbb54d.jpg

712d94bb840d8c8a0512e1d6c286e9de.jpg

30d3b594d449208a4322a13d9187c019.jpg

3c7df02b4fb80977a10dd38c9f7b037e.jpg

087b870908112dc231e0ab56d54bcf1e.jpg

tarihinde forjust1day tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mutlu son

Hayırlı olsun

Ellerinize sağlık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@forjust1day hocam bende aynı ürünü satıyorum da montaj için çok soru alıyorum, golf 7 lere uyumunda ne gibi bir işlem yapılması gerekiyor? Teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Furkanalkis yazdı:

@forjust1day hocam bende aynı ürünü satıyorum da montaj için çok soru alıyorum, golf 7 lere uyumunda ne gibi bir işlem yapılması gerekiyor? Teşekkürler 

Eski unite sökülecek, çerçeveden hava yönlendirme sökülerek yenisine aktarılacak. Yeni media takılıp bileşen koruma kaldırılacak işlemler bu şekilde. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun , Çözüm adına sevindim.:like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, forjust1day yazdı:

Eski unite sökülecek, çerçeveden hava yönlendirme sökülerek yenisine aktarılacak. Yeni media takılıp bileşen koruma kaldırılacak işlemler bu şekilde. 

Elinize sağlık Hocam, engin bilgilerinizden faydalanmak adına bir soru sormak istiyorum. Bu sonradan takılan media ekranı geri görüş kamerasını destekliyor mu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Elinize sağlık Hocam, engin bilgilerinizden faydalanmak adına bir soru sormak istiyorum. Bu sonradan takılan media ekranı geri görüş kamerasını destekliyor mu

Bu orjinal olan desteklemiyor. Rcd330 diye sattıkları çindeki golflerde olan crackli cihaz destekliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, mutlubey17 yazdı:

Bu orjinal olan desteklemiyor. Rcd330 diye sattıkları çindeki golflerde olan crackli cihaz destekliyor

Bizim Golf 7 lerdeki orjinal mediadaki gibi aynen devam ediyormuş demek bu eksiklik, teşekkür ederim bilgilendirme için 👍

Bir de şu var nedense eski tasarım daha şık bütünleşik duruyor gibi geliyor bu ekranların, ikisine yanyana bakınca... Her ne kadar ilk fotoğraf aracın üzerinde gelen media ekranı olmasa da...

IMG_20200606_020707.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar iyi günler herkese kendim Tekirdağ/çerkezköyde ikamet ediyorum. istanbulda bir ustaya rcd330 ve geri görüş montajı yaptırdım .Her şey iyi güzeldi ama istanbul dönüşünde müziği değiştireyim dedim direksiyondan ama o da ne direksiyondaki multimedya tuşlarını aktif etmeyi unutmuş :( aradım ancak uzaktan bağlantı yapabiliriz dedi ama bende de vagcom kablosu yok .şimdi geri gitsem bir dünya yol artı trafik. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...