Golf 7.5 orjinal Multimedia

Bu orjinal olan desteklemiyor. Rcd330 diye sattıkları çindeki golflerde olan crackli cihaz destekliyor
Bizim Golf 7 lerdeki orjinal mediadaki gibi aynen devam ediyormuş demek bu eksiklik, teşekkür ederim bilgilendirme için 👍

Bir de şu var nedense eski tasarım daha şık bütünleşik duruyor gibi geliyor bu ekranların, ikisine yanyana bakınca... Her ne kadar ilk fotoğraf aracın üzerinde gelen media ekranı olmasa da...

IMG_20200606_020707.jpg

arkadaşlar iyi günler herkese kendim Tekirdağ/çerkezköyde ikamet ediyorum. istanbulda bir ustaya rcd330 ve geri görüş montajı yaptırdım .Her şey iyi güzeldi ama istanbul dönüşünde müziği değiştireyim dedim direksiyondan ama o da ne direksiyondaki multimedya tuşlarını aktif etmeyi unutmuş :(  aradım ancak uzaktan bağlantı yapabiliriz dedi ama bende de vagcom kablosu yok .şimdi geri gitsem bir dünya yol artı trafik. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı ?

@forjust1day @firtan Mesut bey merhaba, size Tuna Hocam yardımcı olabilir eğer müsaitse. Onunla irtibata geçmeni tavsiye ederim. Aynı bölgedesiniz.

Geri
Üst Alt