Film Tavsiyeleri

Valla bende

Vivid serisi iyidir
Bende cam filmi sandım 3m yazacaktım az daha :)  

john üstad gitti vivid sektörüde bitti erkenden terketti  yoksa koronadan  acı cekerek gidecekti.  :D toprağı bol olsun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender Kaçarmı sürekli takipteyim çok iyi  yaptılar aracı sanırım yer açmış tamir yapıyor sadece  inş mk1 gibi güzel videoların devamı gelir. 

MQ platformu :)   (y)

7.kogustaki mucize yada john vick 4 yada grinin 50 tonu iyyii gider...Jet film izleden çok rahat izlebilirsiniz...
7. Koğuştaki Mucize'yi izledik hocam dün, bayağı etkileyici idi, güzel tavsiye olmuş 👍

Ağlamamak için kendimi tutmaktan boğazım ağrıdı ama 😊

En son bu tarzda "Babam ve Oğlum" idi sanırım gençken izlemiştim.

Tam hayattan beklentiler azaldığında elimizdekinin kıymetini bilmediğimiz de , hayatı çok basit görüp sıradan yaşadığımızda, gerçekleri tokat gibi suratımıza çarparak uyandıran, en azından bir süre herşeye daha duyarlı yaklaşmamıza sebep olan filmleri başarılı buluyorum 👍

Benim de farklı bir önerim ; Netflix i olanlar için film değil ama dizi...

"Mars"

Belgesel & Dizi karışımı bir yapım..

@Enderama çok küfür ediyorlar bizimde kötü yanımız küfür edince komik oluyor sanıp film çekmemiz.
Bu konuda size katılıyorum 👍 sansüre karşı olanların en büyük donesi: "gerçek hayatta da var bunlar neden kesiliyor ki" oluyor...

Gerçek hayatta argo konuşmayı alışkanlık hale getirenlere hep gülünerek alttan alındığı, şımartıldığı için bu alışkanlığında diretenler kendini öyle karizmatik sananlar çok oluyor. Belki İstanbul Ankara İzmir gibi şehirlerde azdır ama, Anadolu şehirlerinde belli bir eğitim seviyesinin altında kalmış insanlarda çok popüler bir durum bu...

İş, ticaret, alışveriş olsun; arkadaşlık, dostluk olsun , ağzı bozuk kişilerin ortamından ve yanından uzak durmaya çalışıyorum. 

E tüm bunlara rağmen izlediğimiz dizi film vs sürekli argo konuşmalar olunca hoş olmuyor. Gerçek hayatta kaçtığından evde kendi elinle yakalanıyorsun... Özellikle çocuğu olanlar için büyük sıkıntı. Çocuğun yanında tr dublaj açmaya korkuyorum. Gözü tv de olmasa bile kulağı açık oluyor söylenileni anında hafızaya kaydediyor.

Geri
Üst Alt