Hayalet ekran

bende 2100 e tekirdağda çıkma 46 binde birinde varmış.

kodlanıp km yi sıfırlayıp göndereceğini araca taktığımda benim km yi göstereceğini söylüyor bilemedim tam
Bu işte bir bit yeniği var gibi ben vazgeçtim orjinal olarak kullansak daha iyidir 

bu hepimizi ilgilendiren bir durum diye düşünüyorum 2006model dsg 2.0passat araca tüm donanımlar sonradan ekleniyor ve enjektör arızasından servise geliyor serviste aracın crack işlemlerinden dolayı arızayı verdiğini söyledi crack işleminden baya soğumaya başladım diyebilirim 

Bu işte bir bit yeniği var gibi ben vazgeçtim orjinal olarak kullansak daha iyidir 

bu hepimizi ilgilendiren bir durum diye düşünüyorum 2006model dsg 2.0passat araca tüm donanımlar sonradan ekleniyor ve enjektör arızasından servise geliyor serviste aracın crack işlemlerinden dolayı arızayı verdiğini söyledi crack işleminden baya soğumaya başladım diyebilirim 
haklısın hocam da ben crackten değil de cihazda sıkıntı olur diye aklım karışık

sorduğum adam çıkma dedi 46 binde kodluyorum sıfır oluyor tak çalıştır şeklinde oluyor senin km den devam ediyor dedi.

tekirdağ da çıkma parçalar satıyor güvenemedim açıkçası :)  

haklısın hocam da ben crackten değil de cihazda sıkıntı olur diye aklım karışık
sorduğum adam çıkma dedi 46 binde kodluyorum sıfır oluyor tak çalıştır şeklinde oluyor senin km den devam ediyor dedi.
tekirdağ da çıkma parçalar satıyor güvenemedim açıkçası [emoji4] 
Bu şekilde sıkıntısız takıla biliyorsa bende alırım. Gerçekten hayalet ekran bambaşka görsel katıyor arabaya.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt