Spor yay (Mubea)

Çok özür dileyerek bir kaç soru sormak istiyorum;
Aracım 1.4 Tsi highline dsg 125 bg.
Mubea yay getittireceğim.
Yay alırken ön arka aks ağırlığına bakmak yeterli midir?
Sanırım bana en uygun c kodlu olan geliyor. Bilen arkadaşlarımın abilerim varsa yardımcı olırlar mo? Servisten geri dönüş yok nede olsa. Bilen bir arkadaşım cevap verirse çok çok sevinirim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@beratx hocam ben mubea kullaniyorum dsg ve manuelin koddan sonra gelen harf farkli oluyor ona dikkat et 

@beratx hocam benim aracım 1.4 manuel 2018 model ve geçen hafta C kodlu yay siparişi verdim servisten 

[mention=4630]beratx[/mention] hocam benim aracım 1.4 manuel 2018 model ve geçen hafta C kodlu yay siparişi verdim servisten 
Ne kadara acaba ?
Servis mi dedi siz mi kod verip sipariş ettiniz?

[mention=4630]beratx[/mention] hocam ben mubea kullaniyorum dsg ve manuelin koddan sonra gelen harf farkli oluyor ona dikkat et 
Onu nereden öğrenebilirim?

@beratx hocam google dan arastirip öyle ögrenmistim aldigim kisiyede sordum benim araci görmeden bütün herseyiyle tuttu birde haberin olsun letgoda bitane benzinli için satilik var gòzat istersen

[mention=4630]beratx[/mention] hocam google dan arastirip öyle ögrenmistim aldigim kisiyede sordum benim araci görmeden bütün herseyiyle tuttu birde haberin olsun letgoda bitane benzinli için satilik var gòzat istersen
Satıldı diye biliyorum ama onu?

Hocam 1930 liraya aldım servisten yayları ben

@Sinan61 taktirdinmi hocam yaylari taktirmadiysan istanbulda yasiyosan taktirdigim yerim adresini veririm güvenilir yer

@Sinanmiray hocam adaşlığımız yaylarımızda da olacak:) Orduda yaşıyorum serviste taktırmayı düşünüyorum ama emin değilim valla ya 

@Sinan61 aynen kardes o kadar fazla kafana takma iyi bi usta kolay bi sekilde takiyor vag grubunla hasir nesir olan biyer varsa götür hallederler hem bende giresunluyum orduyu unutmak mümkünmü ünlü radarlarini

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun [emoji106] benim araç 1.4 tsi dsg sanırım sonu E ile biten yayları alacağım.

[mention=9258]Sinanmiray[/mention] hocam adaşlığımız yaylarımızda da olacak:) Orduda yaşıyorum serviste taktırmayı düşünüyorum ama emin değilim valla ya 
Sinan Hocam tekrardan rahatsız ediyorum. Biz 2 arkadaş bugün almak için servise gittik 2019 aralıka kadar uyuarı veriyor sonrası satışa izin vermiyor denildi. Siz hangi bayiden sipraiş ettiniz acaba?

[mention=4630]beratx[/mention] hocam ben mubea kullaniyorum dsg ve manuelin koddan sonra gelen harf farkli oluyor ona dikkat et 
C kodu ile d ve e kodluau kilo bazında çok farkediyor ama?

Hocam ben Ordu servisten sipariş ettim. Sıkıntı olmadan direkt olarak sipariş verdim. Normalde benim işlerim bu kadar düzgün gitmez ama muhtemelen yakın dönemde bi sıkıntısı çıkar diye korkuyorum :)

Geri
Üst Alt