Fiyat Önerisi

Sanayide birebir ojinal boya koduyla 

Kaput : 350-400.

Sol ön çamurluk 250 ye boyanır

Hadi diyelim çekicli düzelen extralı işçilik var 400 lirada ona alsınlar

Eder 1000 lira

Yukarıdaki islemler 

Normal şartlarda doğus tarifesinde x2,5 katıdır 

Eder 2500!

Yani demem o dur ki ? 

2 parça boyaya kasko devreye sokmak heleki 44 bin çıkacak bir hasar kaydı için es geçilemeyecek bir hata ..

Yani bunu niye yazıyorum ? Asab bozmak için mi ? 

@bunyamin81 hocam olayın farkındadır zaten ? Forum alemlerinden bozulacak asab isi değil ki bu ?

Bozulan asab 44 bin bin lik tramerle bozulmuş zaten, daha da bozulmaz...

Maalesef yurdum insanı 44 binlik tramer li  araca 7-8 metre sosyal mesafeli yaklaşır ...durum bu ! 

Edit ! 

2018 ocak da Sıfır aldığım aracın kaput + bagaj somunları oynamalı?

Burada yazıldı çizildi yorumlandı çok 

Benim Asab full bozuldu tabi!

Burası türkiye o somunlar oynandı ise 8-9 bin maalesef ederinden düşmek zorundayım..(bu iyi niyetli müsteri indirimi)

657 memur kostümlü bir al satcı 15 bin indirim ister.

Ben satmadıktan sonra istesin tabi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sanayide birebir ojinal boya koduyla 
Kaput : 350-400.
Sol ön çamurluk 250 ye boyanır

Hadi diyelim çekicli düzelen extralı işçilik var 400 lirada ona alsınlar
Eder 1000 lira
Yukarıdaki islemler 
Normal şartlarda doğus tarifesinde x2,5 katıdır 
Eder 2500!
Yani demem o dur ki ? 
2 parça boyaya kasko devreye sokmak heleki 44 bin çıkacak bir hasar kaydı için es geçilemeyecek bir hata ..
Yani bunu niye yazıyorum ? Asab bozmak için mi ? 
[mention=4688]bunyamin81[/mention] hocam olayın farkındadır zaten ? Forum alemlerinden bozulacak asab isi değil ki bu ?
Bozulan asab 44 bin bin lik tramerle bozulmuş zaten, daha da bozulmaz...
Maalesef yurdum insanı 44 binlik tramer li  araca 7-8 metre sosyal mesafeli yaklaşır ...durum bu ! 
Edit ! 
2018 ocak da Sıfır aldığım aracın kaput + bagaj somunları oynamalı?
Burada yazıldı çizildi yorumlandı çok 
Benim Asab full bozuldu tabi!
Burası türkiye o somunlar oynandı ise 8-9 bin maalesef ederinden düşmek zorundayım..(bu iyi niyetli müsteri indirimi)
657 memur kostümlü bir al satcı 15 bin indirim ister.
Ben satmadıktan sonra istesin tabi

Dediginiz gibi asabımı bozacak birşey yok hocam.

Ben aracın durumlarını bilerek aldım.

Fiyatlandırma konusunda size yardımcı olması için hasarlı halini atayım aracın. Sonra siz tekrar fiyatlandırma yapın bakalım

274a8a5c1c4c7d63297cb011098c825b.jpg

@bunyamin81 Hakkınızda hayırlısı olsun hocam. Dürüst olduğunuz için aracınıza dair  bunca bilgiyi paylaşmak bir erdemdir. Rabbim Güzel gönlünüze Göre versin inşallah. 

Ev ve araba sorununuzu sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturmanız dileğiyle. 

hayırlı satışlar Rabbim gönlüne göre versin tez zamanda evini alırsın inşAllah...

baştan aşağı okudum evet 44b çok yüksek rakam gibi ama kazanın oluşu değişen vs bunlar önemli, fotoğrafta kaput ön tampon çamurluk iki far panjur bunlar sökülünce radyatör vs içeride eğer yanlış görmedi isem airbag açılmış bunları hepsi serviste yapılsa zaten servis tamir yapmıyor değiştiriyor.

kaldıki benim eski araçta servis kaput tamir etmediği için değişti, sol u led far, radyatör ve silecek su haznesi musluğu kırılmıştı o değişmişti, tampon boyanmıştı, far yıkama kapağı ve motoru değişmişti, rline sol sis farı ellerinde olmadığı için 2.5 hafta almanyadan gelmesini beklemiştik, 10b küsür yazmıştı servis bundan 2,5 yıl önce bana göre normal en benim gördüklerim ve ilavesi var ise...

8D31816A-3952-44CD-9768-9C47C7F27A00.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=4688]bunyamin81[/mention] Hakkınızda hayırlısı olsun hocam. Dürüst olduğunuz için aracınıza dair  bunca bilgiyi paylaşmak bir erdemdir. Rabbim Güzel gönlünüze Göre versin inşallah. 
Ev ve araba sorununuzu sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturmanız dileğiyle. 
Güzel düşünceniz için teşekkür ederim hocam. 3-5 kuruşluk maddiyat için tabiri caiz ise fırıldak olmaya gerek yok neyse onu söylemek inancımızın gereği

hayırlı satışlar Rabbim gönlüne göre versin tez zamanda evini alırsın inşAllah...
baştan aşağı okudum evet 44b çok yüksek rakam gibi ama kazanın oluşu değişen vs bunlar önemli, fotoğrafta kaput ön tampon çamurluk iki far panjur bunlar sökülünce radyatör vs içeride eğer yanlış görmedi isem airbag açılmış bunları hepsi serviste yapılsa zaten servis tamir yapmıyor değiştiriyor.
kaldıki benim eski araçta servis kaput tamir etmediği için değişti, sol u led far, radyatör ve silecek su haznesi musluğu kırılmıştı o değişmişti, tampon boyanmıştı, far yıkama kapağı ve motoru değişmişti, rline sol sis farı ellerinde olmadığı için 2.5 hafta almanyadan gelmesini beklemiştik, 10b küsür yazmıştı servis bundan 2,5 yıl önce bana göre normal en benim gördüklerim ve ilavesi var ise...

/monthly_2020_05/8D31816A-3952-44CD-9768-9C47C7F27A00.jpeg.b0bcacb8d2439959ef235dbd69f00cb3.jpeg
Hocam tramere göre o kadar şey değişmiş ki normalde hiçbirşey değişmemiş. En basitinden airbagler ve torpidolar tramere göre değişmiş durumda ama ben aracı aldığımda torpido kaplı şekilde aldım.

İçim rahat etmesi için torpidoyu ve airbagleri cebimden orjinali ile değiştirdim, satmayı düşünmüyordum ama zorunluluk hasıl oldu.

Fiyatlandırma konusunda yetkili servis sadece
torpido ya 12000 tl istedi,
yolcu airbag için 6bin
direksiyon airbag için 4 bin istedi işçilik hariç...

Ben dışardan orjinal sıfır torpidoyu 4000 tl ye aldım. (Ustama nasıl böyle oluyor diye sorduğumda sigorta şirketlerine satıyor millet değişmiş gösterip, torpidoyu kaplıyor bizde onlardan alıyoruz uyguna dedi)

Direksiyon airbag için apo ustadan orjinal çıkma

Yolcu airbag ustam temin etti gözümün önünde taktı.

Dirençli olan kemerler değiştirildi.

Bunların hepsi tramerde değişti gözüküyor, kaput ve çamurluk değişti gözüküyor vs...

Resmen sigorta şirketinden para alınmış başka açıklaması yok

Bunlarda arabadan çıkan tamirli parçalar...
e7bd3bfe4289f81d39b109a435e8bf41.jpg
b57b30428e18dc43eb14814e7c425bdf.jpg
f3657bf7c640c6f21d82be2e8574c2c1.jpg
aebf08b0033b4c962c3818e80986a3a2.jpg

Bence satmak için kötü zaman, ileride tekrar almak istediğinizde üzülebilirsiniz. Pandemiden sonra araba piyasası tekrar yükselecek.

Geri
Üst Alt