GTI TAMPON SİS LEDLERİ İLE İLGİLİ

@bnyamnclak Merhabalar. Cümleten hayırlı bayramlar biraz geç oldu kusura bakmayın :)  . Şimdi aslında tam olarak istediğim orjinal görünmesi hem parlaklık olarak hem görüntü olarak. Şu kadar bilgi verebilirim. Orjinal ledlerin fiyatı şu an güncel olarak servisten almaya kalksam bir tane fiyatı 1950 tl olduğu için biraz sıkıntılara girdik :D  .

@MertHaktan Aynı şekilde ben de öyle düşünüyorum. Sisi sökmek yerine arka tarafında bulunan ledleri değiştirmeyi tercih ederim. Bilginiz olsun ledlerin bir adet fiyatı serviste 1950 tl ymiş. :D  

@Frkntna Yok ayar yer var hatta şimdi bir kaç fotoğraf atacağım. @mehmetmert abim sağ olsun biraz yardımcı olmaya çalıştı ama ben beceremedim :(  Karantinada olduğumuz için götüremedim ayarlamaya. Bugün götüreceğim.

@Frkntna Tornavidayla denedim de boş dönüyor ya da ben döndüremedim ya da tornavida ucu kalın geldiği için tam girmedi. Her şey olabilir. :D  Bir de alyan lazım galiba tornavida uymuyor. Altıgen şeklindeydi galiba.

@yusuffkayaa vardır buyuk ihtimalle 3 4 sene önce 206 ma taiwan rc tampon almıştım onun sislerde boşa dönüyordu ama vw de biraz daha kaliteli parça kullanmış olabilirler 

@Frkntna Baya kaliteli Taiwan malı olarak aldım. Orjinal gibi zaten. İnşallah ayarlanıyordur da bir ton uğraşmayız.

@yusuffkayaa inşallah tabi 3 4 senenin teknolojisi aynı değildir geliştirmişlerdir kendilerini ben yine umudunuzu kaybettirmeyeyim bi deneyin torxla :)

Ama daha önce gti tampon sisle ilgili görmedim böyle şikayet çok kişi kullanıyo 

@Frkntna Valla attığım fotoğrafta görebilirsiniz. Birisi aşağıya bakıyor ki o da çok az aydınlatıyor fakat fotoğrafta baya aydınlatıyor gibi görünüyor. Sol taraf gram ışık yok. Hepsini yukarıya doğru veriyor. :D  

Geri
Üst Alt