Jump to content

Start stop çalışmıyor

Recommended Posts

• İleti 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Bilgisayara bağlıyorum dediniz 15 ileti Sonra vag com kablosu nedir diye sordunuz ? Usb den kablo ile laptopa bağlamıyorsunuz dur ? Diye tahmin ediyorum ? 

merakla bekliyoruz sorun nedenmiş 

@slck %99 Akü den varta akü yu dosediginde hiçbir sorun kalmayacak 

Konudaki görseller

2 saat önce, Bjk40 yazdı:

Selam arkadaşlar,  1.2 tsi golf 6 arabam var.  Start stop çalışmıyor. Nedenini bilen var mı? Ekran da start stop error yaziyor

Aynı sorun 4-5 aydır benim aracımda da var ve ilk önce aküden olduğunu düşünüp şarj ettim ve düzelmedi sonra vag com kablosuyla 5-6 tane kayıtlı hataları sildim yine düzelmedi, şimdilik bu şekilde kullanıyorum (zaten Start - Stop sevdiğim bi özellik değildi) 7. ayda Tüv e girecek inşallahlah bu sebepten dolayı bi sorun çıkmaz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, golfcu91 yazdı:

@buelent111 şarj ettim derken üstad değiştiniz doğru mu. Genelleme olarak sorun bundan kaynaklanıyor o sebeple ilk adım olarak bu şekil önerdim olcturmek ten zarar çıkmaz :)

Hayır hocam, aracım 7 yaşında ve halen üzerindeki orjinal aküsü. Aküyü ölçtürmedim, sorun aküde olsa idi 4-5 ay dayanmazdı zaten.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, golfcu91 yazdı:

@buelent111 hocam aku deki zayıflık star stop u hataya zorlayacak kadar azalmış da olabilir sadece genel anlamda akü çıkıyor nedeni ben ilk adım olarak akü den başlamasını tavsiye ettim bakalım görelim ya hayırlısı olur inşallah çözülür 

Zaten bende en fazla 3-4 ay daha kullanıp değiştirmeyi düşünüyorum, kışa bu aküyle girmek pek akıl işi değil.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, slck yazdı:

Benim eski araba golf 6 da trip tuşu vardı.@golfcu91 oraya basıp aküye bakın diyor.Avrupadaki golf6 larda yoksa bilemem.
Tripi kırmızılıyorum.2be2c72a023abe6025ed23f75bb23224.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O tuş pek güven vermiyor hocam, araba 1 gün bekleyince yüzde 60 gösteriyor aracı stop ettikten sonra bakınca yüzde 80 - 90 gösteriyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Savatage yaa yok sen yanlış anladin . Hata okuyucu bilgisayarları kastettim. Tamirciye gittiğimde orda baktık felan hiç hata göstermiyor araba . Sorunuda göremeyince neden çalışmadığını anlayamadık.  Arabayı bu şekilde bilerek aldım çok önemsemedim kullanmadığım bir özellik olduğu için.  Ama tabiki özellik varsa çalışır aktif olsun isterim 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Bjk40 ben onu demiyorum start stop u araç silemez sistemden arkadaş demisya silinmiştir belki diye 

öyle birsey mümkün değil ancak devre dışı bırakılır şuan hata aldığın için saten aktif değil. ben sadece sürüş esnasında istenirse devre dışı bırakılabilir diye dedim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sıkıntı akuden. Aracim 2013 model. Hala uzerinde orjinal aku durdugu icin haliyle omrunun sonlarinda. Hava cok soguk oldugunda veya arac bikac gun calismadiginda ilk calistirmada ayni hatayi hatiyorum. Yarim saatlik surusten sonra duzeliyor. Akunuzu olcturun zaten dusuk ciktigini goreceksiniz. Mumkunse araciniz icin tavsiye edilen akuden sasmayin.

tarihinde cevboz tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...