Golf 7.5 Comfortline

Ben bayburtta yaşıyorum erzincan 1.5 saat bana midline aracıma hız sabitleme yaptırmıştım 2 yıl önce uğur şahin vag center yaptı ben memnundum sıkıntıda olmadı iyi bir arkadaş saolsun

@Ömer Kahraman Dalgınlık işte halbuki kendi aracımda sürekli kullanırım cc yi ama bir anlık dalgınlık.
Hatırlatma için sağolunuz hocam.

@kralmali vallahi bravo ustayım diyenlerden daha başarılı işçilik AliExpress teki linkini biliyorsan atabilirmisin zahmet olmazsa bende inceleyim birde bu işaretlediğim yeri nasıl doldurmayı başardınız çoğunda orasını düz dikilmiş görüyorum 

Screenshot_20201028_073738.jpg

@kralmali vallahi bravo ustayım diyenlerden daha başarılı işçilik AliExpress teki linkini biliyorsan atabilirmisin zahmet olmazsa bende inceleyim birde bu işaretlediğim yeri nasıl doldurmayı başardınız çoğunda orasını düz dikilmiş görüyorum 

Ekli dosyayı görüntüle 39334
teşekkür ederim hocam youtubeden bakarak yaptım az eliniz yatkınsa çok rahat yaparsınız hatta direksiyonu sökme ihtimaliniz varsa daha güzel de olur. yorucu olmaz.

o kısım da kesili zaten birebir kapatıyor yanında plastik trim sökmek için aparat var onla çerçevenin içine ittiriyosun sadece

https://tr.aliexpress.com/item/32855230936.html?spm=2114.13010708.0.0.3a994c4dpgElyn

direk bu linkten aldım gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Geri
Üst Alt