ARKADAŞLAR BİR YARDIM LÜTFEN !!

arfkync

Katılımcı Üye

İsim
aRif
Arkadaşlar arcımı sattım hayırlısıyla.. yeni bir golf için birlikteyiz bir kaç bayiden fiyat aldım. kafam karışık yardım lütfen düşündüğüm araç golf tdı higline dsg mümkünse beyaz.. istanbulda bir kaç bayiden fiyat aldım...1.6 tdı higline dsg higline beyaz..91.000. aynısının sunroof+geri görüş kameralısı 94.500..muallaktayım.birde her bayi farklı fiyat veriyo tanıdığı olan yardım edecek olan bulunduğu şehirden daha uygun fiyat alabilecek olan arkadaşlarıma minnettar olurum tşk ederim..

arfkync dedi:
Arkadaşlar arcımı sattım hayırlısıyla.. yeni bir golf için birlikteyiz bir kaç bayiden fiyat aldım. kafam karışık yardım lütfen düşündüğüm araç golf tdı higline dsg mümkünse beyaz.. istanbulda bir kaç bayiden fiyat aldım...1.6 tdı higline dsg higline beyaz..91.000. aynısının sunroof+geri görüş kameralısı 94.500..muallaktayım.birde her bayi farklı fiyat veriyo tanıdığı olan yardım edecek olan bulunduğu şehirden daha uygun fiyat alabilecek olan arkadaşlarıma minnettar olurum tşk ederim..
Değerli Hocam;

Hayırlı olsun öncelikle

Tüm bayileri tek tek arayın.

Alıcı olduğunuza ve kolay lokma olmadığınıza inandırın.

kesinlikle geri görüş kameralı ve Cam tavalı olanı alın Satarken nasılsa parasını geri alacaksınız büyük kısmını.

arfkync dedi:
Hocam öncelikle neden dizel diye sorarım :) Sonra vw canlı desteğe araç sordunuz mu?

yusuf dedi:
Hocam öncelikle neden dizel diye sorarım :) Sonra vw canlı desteğe araç sordunuz mu?
yok hocam sormadım..neden dizel? tsi çok sevdiğim bir motor ama biraz km fazla yapmaya başladık gibi o yüzden dizel diye düşündüm hem malum ist trafiği en büyük sebebi aslında anadoluda olsam yine tsi den vazgeçmem ama..

@arfkync abi benim sipariş vermiş olduğum bayiyle konuştum şimdi. Standart dizel highline dsg fiyat aldım 91050 en dip bırakırım dedi. Karar verirseniz dönüş yapın arac buluruz dedi. Altur bayiden kendi st dan aldığım fiyat.

@arfkync

Tercih sizin ama 15.000km altında iseniz TSİ vazgeçmeyin. Tez zamanda aracınıza kavuşun aklınızda kalan opsiyonlar olsun ;) Eksik araç almayın.

Geri
Üst Alt