Jump to content

irmik

Golf almak istiyorum yardımcı olur musunuz

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, maksimum 150bin bandında golf almak istiyorum kendi alacağım ilk araç olacak. Çok yol yapmıyorum sorun çıkarmayan kullanımı rahat olarak hangi motor ve modeli önerirsiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kullanmadığınız , önemsemediginiz gereksiz bulduğunuz ekipmanları belirtmeniz lazım

Otomatik vites?

Sunroof?

Led far ? 

Bunlar gibi???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 1.4 Tsi manuel Highline donanım bir araç tercih ederdim ama otomatik isterseniz işin rengi değişir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Cok km yapmiyorsaniz benzinli, konforlu istediginiz icin otomatik ve en asagi comfortline olmali bence, 1.4 TSI comfortline, isik ve surus konfor paketli golf rahat bulunabilir bence o butceye. Ama bana kalirsa otomatik olacagina highline olsun daha iyi.

tarihinde ZITIPAŞA tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage otomatik olması önemli sunroof şart değil led far olması tercihim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@irmik 150 bin lira icin eger otomatik istiyorsaniz 2017 model 1.0tsi midline plus tavsiye ederim

manuel istiyorsaniz 2017 model 1.0tsi comfortline tavsiye ederim

max 40 bin km'ye kadar bu araclari bulabilirsiniz, daha donanimli ama eski arac alinabilinir ama benim tavsiyem olabildigince temiz arac almaniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

malum site üzerinde 2 tane ilan vardı birisi 136 diğeri 142 bin lira olacak şekilde, özellikle 142 bin lira olan araç bayağı doluydu ergo koltuk anahtarsız giriş çalıştırma bi xenon farlar vs dolu bir araçtı o araçlar aklımda kaldı. onun haricinde size tavsiyem 1.4 tsi highline paket 2016-17 model golf 7 olacaktır ya da 7.5 olarak 1.0 da bakabilirsiniz. burada şuna bakınız, donanım mı yoksa güncellik mi istiyorsunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@irmik 1.2 tsi comfortline dı ikisi de ama highline dan daha dolu, ama 2015 105 lik motor. sarı sitede aratın kelime kısmına açıklamaları da dahil et deyip ergo yazın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence 150 bin liralık bir golf alınacaksa, çok boş olmamalı, en azından Bluetooth, otomatik far, kararan ayna, hız sabitleme gibi özelliklerin olduğu comfourtline bir golf alınabilir, km düşük yıl yeni olsun derseniz bu da 2015-2016, 1.2 motorlu sürüş konfor ve ışık paketi olan golfler olabilir, 1.2 motor üzmez çekiş hız normal bir kullanıcıyı tatmin eder, şehir içi yakıt tüketimi de iyidir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatık arac dusunuyorsanız mutlaka servıs bakımlı olmasına dıkkat edınız cunku otomatık arac saatlı bombadır heran sanzıman arızası verebılır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Musaaksoy teşekkürler 135 olan manuel diğer araçta Sivastaymış şu sıralar malum şehir dışına çıkamıyoruz ben istanbuldayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@irmik bu araçlar dolu olarak hoşuma gidenlerdi hocam, o paraya 1.4 tsi highline da alabilirsiniz ya da 7.5 makyajlı kasa da bakabilirsiniz seçim sizin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence alın 1.0 dsg o paralara çok temiz düşük km bulursunuz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu başlığının açıklamasındaki golf kelimesini çıkarırsak eğer.

150 bin tl ye kullanımı rahat,sorun çıkarmayacak

Sıfır km Leon style 1.0 manuel öneririm.

Şu an olsa alacagım tek arabadır.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bisey diyemedim , benim bile kafam karıştı?

Mk7/mk7,5?

Sunrooflu/ sunroofsuz?

Led far yada bixenon uled ihtiyaç elzemi /şiddeti??

Midline/comfort seçiminde + lar -ler

Düşük km / yüksek km tercihi /sınırı  ?  

Nazarsız boyasız / nazar degmiş ufak tefek boyalı

Alıcı tarafından  bu kriterler belirlenmediği sürece 101 çeşit alternatifli ilan arasında boğulma olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage max 60000km düşünüyorum ufak tefek boyalı olmasında sorun yok öncelikli olarak comfort line , diğer özellikler elzem değil tabiki gönül isterki sunrooflu ve içi dolu paket olsun 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Hocam,

Bende aracımı satıyorum. İlgilenirseniz iletişime geçebiliriz.

İlan No; 804658251

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...