spacer önerisi (+)-(-) nelerdir

İsim
Mehmet yaşar
Merhaba arkadaşlar uzun süredir araştırıyorum fakat hiçbir netice elde edemedim kullanan kişiler yorum yaparsa daha iyi olur hangi marka spacer önerirsiniz malumunuz riskli bir parça lütfen yardımcı olurmusunuz bu arada jantlarım 17 dijon dur. 

B7A6126F-1FBF-4FD5-B700-F355B4412D0D.jpeg

Yüzlerce araçta kullanılan fgspacer veya smspacers alabilirsiniz, yerli üretim.

Youtube arkkağan ve arabacıadamların videolarında spacer ile alakalı bilgi bulabilirsiniz. Kağan makine mühendisi, bilinçsiz parça kullanacak bir adam değil ve smspacers kullanıyor.

Ben de smspacers ile görüşmüştüm aylar önce, 15mm yoktu ellerinde haber veririm dedi unuttu ben de başka harcamalar yaptım öyle kaldı.

@Beyazkurt63 Merhaba hocam, öncelikle spacer olayında marka olayı pek yok bulunduğunuz şehirde yapan biri vardır mutlaka eğer yok ise ben Ankara'dan daha önceki 3 aracıma da yaptırdığım kişinin bilgilerini sizinle paylaşayım.. Verdiği fiyat spacer + uzun bijon şeklindedir.. Araştırırsanız daha ucuzunu bulurmusunuz bilmem ama bu arkadaş sıfır hata ile çalışıyor.. Hassas bir parça olduğu için bu işlerde referans önemli. İnstagram hesabına bakıp uygulama yaptığı araçlara göz atabilirsiniz..

Bu arada fiyat 1-2 ay önce 350 demişti ama pazarlık yapıp 300 TL'ye almıştım isterseniz şansınızı deneyebilirsiniz..

SM Spacers

0533-341-44-25

Sipariş vermeden önce mutlaka yaptığı işlere bakın..

peki bu parçanın artısı eksisi nedir kullanan arkadaşlar bilgilendirme yapabilir mi anladığım aracın lastikler dışlara doğru uzuyor ama tam olarak ne farkı oluyor bende merak ediyorum 

peki bu parçanın artısı eksisi nedir kullanan arkadaşlar bilgilendirme yapabilir mi anladığım aracın lastikler dışlara doğru uzuyor ama tam olarak ne farkı oluyor bende merak ediyorum 
Video başlangıcını spacer açıklama kısmına ayarladım, izlerseniz faydası olacaktır.

SM marka ön 10 arka 15 kullanıyorum şimdilik bir zararı yok. Yararı çamurluk boşluğu doldurması 

SM harici FG var yerli olarak. İki katı fiyat farkı ile Alman HR var

Sm spacer kullanıyorum. Ön 15 arka 20 mm olarak bir sıkıntısını görmedim gayet kaliteli. Üretim yaptığı yerden gidip aldım bildiğiniz ankara sanayide fabrikaları var ince ayarlarla üretiyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de arkada 15mm sm spacer kullanıyorum. Yazın dijonlarla, kışın da 16 tenekwlerle kullanıyorum. Her ikisinde de hiçbir sorun yaşamadım. 

SM marka ön 10 arka 15 kullanıyorum şimdilik bir zararı yok. Yararı çamurluk boşluğu doldurması 

SM harici FG var yerli olarak. İki katı fiyat farkı ile Alman HR var
Zararı şöyle aşırı hızlarda rüzgarın dönme halinde olan lastiğe karşı bir kuvvet uygulaması

Geri
Üst Alt