Jado D330 Araç Kamera Bağlantısı

@kralmali kırmızı kabloyu bağlamadan önce çalışıyordu normal şekilde, bu kabloyu bağlayınca 1 -2 kere deneme yaptım geri vitese alınca arka kamera devreye giriyormu diye baktım devreye girdi sonra kamera kapandı şimdi açılmıyor sadece kırmızı ışık yanıyor.

@kralmali kırmızı kabloyu bağlamadan önce çalışıyordu normal şekilde, bu kabloyu bağlayınca 1 -2 kere deneme yaptım geri vitese alınca arka kamera devreye giriyormu diye baktım devreye girdi sonra kamera kapandı şimdi açılmıyor sadece kırmızı ışık yanıyor.
hocam yazılım ı tekrar yükle ilk sayfada var nasıl yükleneceği

hemen deniyorum laptop yanımda zaten yazılımıda indirmişitim daha önce verdiğinin yerden, 

onu da yaptım hiç tepki vermedi
hocam tam açıklamalara göre yap zaten ekranda güncelleme ilerlemesi çıkacak bir yerde hata yapıyorsundur bende ilk denemede güncelleyemedim bir kaç kez denemek gerek

tam yazdığı gibi yaptım kartı çıkardım klasör içindeki dosyaları kartın kök dizinine attım. Cihazın Gücünü çektim kartı taktım en soldaki tuşa basılı tutarak gücü bağladım bekledim bir süre ama yok tepki vermiyor.

tam yazdığı gibi yaptım kartı çıkardım klasör içindeki dosyaları kartın kök dizinine attım. Cihazın Gücünü çektim kartı taktım en soldaki tuşa basılı tutarak gücü bağladım bekledim bir süre ama yok tepki vermiyor.
Hocam bağlantıyı kesin biraz bekleyin. sonra güç kablosunu bağlayın ortadaki tuşa basılı tutun açılacaktır.

bende de ilk aynısı oldu hatta bozdum sandım 

sanırım dosyaları yanlış attınız sd kartı cihazın içinden format atıp çıkarın güncelleme dosyalarını kök dizine atın

sd kartı formatladığınızda bilgisayara taktıktan sonra içinde 2 boş klasör olacak onları silmeyin onların yanına atın dosyaları.

dediğim gibi güncelleme dosyasını klasör olarak değil klasörün içindeki 6 7 Dosya var ( bin dosyası text dosyası onların hepsini kopyalayıp atacaksınız.

sonra cihazın dişini çekin sd kartı takın. En soldaki menü tuşuna basılı tutarak cihazı güç kaynağına bağlayın çakmaklıkdan güç alın otomatik güncelleyecek

@kralmali cihaz şu anda açılamadığından formatlayarak çıkaramadım ama zaten ilk taktığımda kendisi formatlamıştı normal şekilde çalışıyordu. tekrar tekrar denedim açılmıyor bu kırmızı kablodan önceki kameramda arka kameram gitmişti şimdi komple aldı ne kadar çabuk arızalanan bir cihazmış yahu bişey de yapamıyorum dispute açacağım iade edeceğim.

@kralmali cihaz şu anda açılamadığından formatlayarak çıkaramadım ama zaten ilk taktığımda kendisi formatlamıştı normal şekilde çalışıyordu. tekrar tekrar denedim açılmıyor bu kırmızı kablodan önceki kameramda arka kameram gitmişti şimdi komple aldı ne kadar çabuk arızalanan bir cihazmış yahu bişey de yapamıyorum dispute açacağım iade edeceğim.
hocam bir yerleri atlıyor olabilirsiniz bi kaç kez deneyin olmadı dispute açın ben 3 4 aydır sorun yaşamadım birazda şans işi bu elektronik cihazlar

@kralmali yok hocam hiç bir şekilde açılmıyor mesleğim gereği bilgisayarla aram çok iyidir.  çok daha ayrıntılı işlerin üstesinden gelirim. dispute açtım iade için. yahu madem arızalandın bi log dosyası oluştur değil mi girelim bakalım ne hatası vermiş. geri vitese takınca arkayı görecem diye komple kameradan oldum.

@kralmali yok hocam hiç bir şekilde açılmıyor mesleğim gereği bilgisayarla aram çok iyidir.  çok daha ayrıntılı işlerin üstesinden gelirim. dispute açtım iade için. yahu madem arızalandın bi log dosyası oluştur değil mi girelim bakalım ne hatası vermiş. geri vitese takınca arkayı görecem diye komple kameradan oldum.
haklısın hocam bende de 2 3 kere kapandı ama yazılım atmaya çalışırken oluyordu kendi kendine değil

en iyisi süre bitmeden dispute aç hocam 

Geri
Üst Alt