Volkswagenim Uygulaması

[mention=16]Seastar76[/mention] [mention=4630]beratx[/mention] uygulama açıkken ekranın sağ üst köşede bulunan imge tuşuna basın., çıkan ekrandan “çıkış yap” tıklayın., sonra telefonun ana ekranındayken iphone home tuşuna çift tıklayıp uygulamayı kapatın., 
Volkswagenim uygulamasına takrardan girdiğinizde sizden aracınızı kaydetmenizi isteyecek., aracı kayıt ederken “ruhsat bilgilerinde yazan” şekilde kaydedin., 
Aracın ilk sahibinin bilgileri gerekli., 2. sahibi olanlar göremiyor.. 
Doğuş otoda aracın sahibinin kayıtlı olan mail adresi ile aynı mail adresini kullanmalısınız.. bunları yaptığınızda fatura bilgileri gözüküyor..
/monthly_2020_04/6AA09B9C-E068-49EB-9285-75A8849AD508.thumb.jpeg.a9afe56bf2373d312ed5272323be65a8.jpeg 
/monthly_2020_04/85EA6BDA-C66B-4889-922E-47FDFBB970B8.thumb.jpeg.8ad4431978f6f2554e840c55943aaa0e.jpeg
Merhabalar. Yardımlarınız için teşekkür ederiö. Başta yazılanları okuyup yapmıştım çıkış. Malesef görmüyor fatırayı. Aracın 2. Sahibiyim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de aracin ikinci sahibiyim. Servis geçmişi, fatura numarasi gözüküyor ancak faturaya tıklayınca boş sayfa açılıyor. Icerigini göremiyorum. Yazılım guncel ve defalarca çıkış yaptim yine aynı.

@Seastar76 @beratx @Nonda Uygulamadaki yardım bölümünde canlı destek kısmından ruhsat sahibinin Adı soyadı ,Doğum tarihi,TC kimlik nosu,e-posta adresi bilgileri güncellediler daha sonra Araç eklemeyi bu bilgilere göre yaptım şu an fatura ayrıntılarını görebiliyorum.

IOS kullanısıyım. Servis takvimi kısmına girdiğimde iş emri no yazıyor. altlarında da fatura yazıyor ve görüntülenebiliyor.

Bu faturaları screenshot almadan, pdf şeklinde export etmenin bir yolu var mı acaba? IOS'da

@Aliiii Ben bulamadım ama canlı destekten pdf indirme isteğini belirttim  belki bir sonraki uygulama güncellemesinde yapabilirler

@DmrOzr Ben ikinci sahibiyim ama,ilk bakım faturası dahil bütün faturaları görebiliyorum. İphone kullanıyorum bu arada. 

@ialikan Ruhsat benim üzerime olmadığı için göremedim ilk seferde , sonra ruhsat sahibi bilgileriyle uygulamaya araç ekleyince fatura ayrıntıları göründü

Geri
Üst Alt