2 aylık maceranın sonu

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız günlerde güle güle kullanın.

@scrserhat

vaaay. :)

tabiki tanırım. Yılmaz ilk göz agrimdir benim. 4 güzel yıl geçirdik onunla. seninle de belki denk gelmişizdir. peki sen benim ben olduğumu nasıl anladın?

maniax dedi:
@scrserhat

tabiki tanırım. Yılmaz ilk göz agrimdir benim. 4 güzel yıl geçirdik onunla. seninle de belki denk gelmişizdir. peki sen benim ben olduğumu nasıl anladın?
abi valla illaki denk gelmisizdir  tanışma bölümünde denk gelmistim orda yazinca gazı ortopedi mezunuyum diyince ordan gordum

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

scrserhat dedi:
@scrserhat

abi valla illaki denk gelmisizdir  tanışma bölümünde denk gelmistim orda yazinca gazı ortopedi mezunuyum diyince ordan gordum

hadi bakalım allah kolaylık versin. hizmetin biter de güzel yerlere gelirsin inşallah. buralarda olsan Ankara buluşmasına gelirdin güzel olurdu. :)

İnşallah aklımızda kalbimizde ankara var yolumuz düşer belki :)

@scrserhat Hocam hayırlı uğurlu olsun.

Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanın.

hayırlı olsun . bu sitede 80 plaka görmek güzel oldu... ben ikametgahtan dolayı malesef alamamıştım.

Hayırlı uğurlu olsun, yakında yapacağımız büyük Adana buluşmasına gelirsiniz inşallah, arada vag kodlama yaparız. :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bugün yeni serilerde gelen zorunlu opsiyon bluetooth u deneme fırsatım oldu bence yeterli olmuş konuşma sesi net karşı taraf içinde aynı şekilde net geliyor spotify da çalışıyor sadece rehberden ziyade sanırım çağrı geçmişini gördü ya da ben rehberi bulamadım ama kadranlar arası ekrandan da telefona erişip arama yapmak harika olmuş

Hocam güzel günlerde kullanın aracınızı  :'(

@scrserhat

kazasız belası sürüşler dilerim... Benim aracımın aynısı :D   o bir yol canavarıdır s=flag

@scrserhat hocam Allah kazasız belasız güzel günlerde aracınızı kullanmanızı nasip etsin  :'( :'(

Geri
Üst Alt