RCD 330 Türkçeleştirme & Firmware Yazılım Geliştirme hk.

@alp Valla Alp hocam bilgileriniz ve içerik paylaşımınız için teşekkür ederim ben sadece bu cihazı alırken 3.ünden birinde neye dikkat etmeliyim yada siz hangisini tavsiye edersiniz CarPlay de iPhone telefonumu jailbrak ederek videolara ulaşabiliyormuşuz zaten diğer özellikler var ayrıca android olan telefonlarında bağlandığını biliyorum araştrımalar sonucu iPhone versiyon sürümüm  13.3.1 bu cihaza bakıyorum 10132765-A10E-4B71-AEC3-FAE57AC7D296.png

@Salihcan Hocam noname versiyon alırsanız güncelleme yapılabiliyor, yani carplay özellikli aldınız diyelim. Güncellleme ile android auto da yüklenebiliyor.

@alp peki hocam no name yazanların radyo bilgileri mfa ekrana gelebilir mi veya radyoda radyo isimleri gözükür mü vs...

@alp bunun bir örneği var mı hocam? Yani android auto yüklenmesinin, en çok eksikliğini hissettiğim şey bu çünkü

@Musaaksoy Hocam sizin cihaza yüklenemez desay olduğu için ki desay olduğunu tahmin ediyorum. Tüm güncellemeler noname için geçerli (dil hariç)

@alp cihazımın bilgileri bu şekilde, desay sanırım değil mi

IMG_20200423_145408.jpg

Birde hocam ben biraz internette araştırma yaptım fakat 6rd035187a/b kodlu cihaz bulamadım golf 7 için, bunu nereden temin edebiliriz acaba

@alp hocam gerçekten muazzam paylaşım. Karantina günlerinin başından beri ben de çok araştırma yaptım bununla ilgili, tüm yerli yabancı kaynakları taradım ancak 280 D cihaz için başarılı olamadım. En kısa zamanda caplay Desay 280 D için de çalışmaları bekliyoruz, iş birliğine her zaman açığım, emeğinize sağlık teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elinize sağlık hocam. Gerçekten çok değerli bilgiler bunlar. Umarız ki ihtiyacı olanlar faydalanırlar. Bunu ticarete dökenler de en azından bir teşekkürü boş geçmemeli :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok faydalı bir konu ve anlatım olmuş hocam 👍

• Beğen
Tepkiler: alp
Bu konuda çalışma grubu oluşturabiliriz, ilgili ve bilgili arkadaşlar öm gönderirse bir grup oluşturup ordan devam edelim derim.(ticari maksat söz konusu olmamak şartıyla)

@Musaaksoy Yazılım güncelleme yazısı var orda o her teypte yok güncelleme yazısı çıkmıyor benim bildiğim kadarıyla. 

Geri
Üst Alt