Jump to content

VAG Kablo Versiyon Yükseltme Detaylı Anlatım

Recommended Posts

• İleti 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Öncelikle Merhaba arkadaşlar , Kablo yükseltimiyle ilgili anlatım , gerekli program ve dosyaları paylaşıyorum, DİKKAT! Klon kablo yükseltimi sadece  Atmega162(ATMEL) chipe sahip olan kablola

Bende ticareti baslamasin diye isteyen arkadaşlara yardımcı oluyordum. Umarım birileri ücret alıp yapmaya girişmez

@zulalyol önemli değil hocam bilgi paylaştıkça çoğalır . 

Konudaki görseller

[mention=22193]aslan0320[/mention] USB çipi de programlamak gerekebilir ...
Ya da bozulmuştur
Usb cip atmel 162 mi hocam yoksa baskami atmegayi konudaki sekilde yukledim ben

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonunda başardım :)))))) Alp arkadaşımıza ve foruma çok teşekkürler.  Şimdi 20.4  te  ADAPTASYON KANAL numaraları lazım. Nerden bulabiliriz acaba?

Ekran Alıntısı4.PNG

Ekran Alıntısı5.PNG

Ekran Alıntısı6.PNG

Ekran Alıntısı8.PNG

tarihinde mehmetavci37 tarafından düzenlendi
..-
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 07.02.2021 at 9:48 PM, CemK yazdı:

@aslan0320 @mehmetavci37 Yapamazsanız uygun zamanda uzaktan bağlanıp bakayım ...

Çok sağolun sonunda 20.4 e yükseltmeyi başardım sorunsuz çalışıyor. Şimdi 20.4 te adaptasyon kanal numaralarını arıyorum.

tarihinde mehmetavci37 tarafından düzenlendi
.
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
[mention=22193]aslan0320[/mention] [mention=9795]mehmetavci37[/mention] Yapamazsanız uygun zamanda uzaktan bağlanıp bakayım ...
Hocam benim kabloyu pc hic bi sekilde tanimiyor atmegayi usbapla flasliyorum ama ftdi flaslamak icin programi actigimda pc kabloyu görmüyor kablo çöp galiba

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

20.4 vcds kablomu internet açıkken kullandığım için iptal edildi sizin açıkladığınız şekilde bootloader kilidi açıktı eprom proğramıyla yeniden yazdırdım ilk başta lisans yeniden geldi bütün bölümlere girebilyordum bir süre sonra rosstech usb interface not found uyarısı alıyorum aygıt yöneticisinde herşey normal bunun sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum

Adsız.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@hakanvrlsorunu hallettim arkadaşlar işlemleri tekrar sırasıyla yaptım mprog-hw type-eprom write ilk başta proğram çalıştı aracı görmedi tekrar epromu yazdırdım sorun halloldu araç polo 2012 bluemotion yapabildiğim kodlamalar

1-kadran türkçe menü

2-15 km süratte kapıların kilitlenmesi

3-kontak anahtarını çıkarınca bütün kilitlerin açılması

4 dwa onayı 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tulkas
      Selamun aleyküm 2014 golf7 için kullanabileceğim düzgün çalışacak başımı ağrıtmayıp beni uğraştırmayacak bir kablo arıyorum. Tercihen sıfır almak istiyorum önerebileceğiniz varsa çok memnun olurum elindeki kabloyu da elden çıkarmak isteyenler vardır belki o şekilde de yapabiliriz
    • Yazan: sarparas
      Arkadaşlar VagCom 20.4 Kablosu 2015 Leon Uyumlu Mu ?
    • Yazan: oguzkaanvolkan
      Ürün Adı:  OBDeleven Device
      Detaylar:  Ürün hediye geldi icinde 100 kredi olabilir. Bir hediye kredi kodu var ama giriş yapmadim emin degilim alan arkadaşa süpriz olsun  . Android cihazim olmadigi icin hic kullanilmadi aylardir kutusunda. Genelde kablo ile hallediyorum kodlamalari.
      Fiyat:  400₺
      Sitesinde 39,99€ +gümrük vergisi 55₺  
      Fotoğraf: 

• Yazan: Ker9m
      Merhaba herkese internette gezinirken golf 6 , Jetta mk6 ,Scirocco gibi araçlarda arka park lambalarıyla beraber sinyal yaptıklarını gördüm bunun için vagcan pro vb. başka birşey mi gerekiyor yoksa vagcomla yapılabiliyor mu?

• Yeni Oluştur...