İhtiyaç Olan Bazı Parçalar Hk. Yardım

@Al1co1907 hocam Aracınıza 7.5 arka tampon Takarsanız daha iyi bir görüntü elde edebilirsiniz, ayrıca tamponla birlikte r difüzör tavsiye ederim 

@ali_burkay aman nazar değmesin. Halojenden kat ve kat iyi gerçekten. Güle güle kullanın. Far ampulü olarak ne taktınız.?

Bende 2016 comfourtline aracıma ön arka 7.5 fara ve stopa geçtim, insanlar olur mu 7 ye 7.5 farları yakışırmı falan dediler ancak ben şuan gözlerimi alamıyorum aracımdan 🧿 sonraki hedefim ilerleyen zamanlarda 7.5 gti ön tampon ve 7.5 arka tampon olacak, bu arada ön panjuru orjinal higline panjur ile değiştirdim, logosuz çıkma 150₺ ye. 

Ekli dosyayı görüntüle 30174

Ekli dosyayı görüntüle 30175

Ekli dosyayı görüntüle 30176
Hayırlı olsun far ve stop. Gerçekten görünümü çok değiştiriyor far ve stop eklemesi hep söylüyorum :D @ycetinin yaptığı 7.5 arka tampon+7.5 led stop güncellemesini ben de çok sevdim, sizin araca da tavsiye ederim imkan varsa :) 200-300 7.5 görünümlü difüzör almaktansa biraz daha uğraşıp eski tamponun üstüne 300-400 koyup 7.5 arka tampon difüzör dahil alınabilir. Doğru muyum @ycetin

@farukal memnunum hocam, He haftasonu aracımı yıkarım, hatta bu hafta detaylı temizliğe verdim hem stopta hemde farda su alma gibi bir problem olmadı. Şuana kader nem buğu toz yok.

Geri
Üst Alt