Jump to content

Recommended Posts

• İleti 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

oto2000 arayın benim aldığım cihazlardan iki hafta önce 1500₺ idi...

Ürün MIB2. MIB2 Discover Media, Discover Pro değil sadece. Bu ürün Crack'lenemiyor zaten, bunu aracınıza takacaksanız 2 alternatifiniz var, az para vererek şasi numarası-anahtar crack işlemini ya

@Beratozt 3 alsak daha da çok indirim yapar bence

Konudaki görseller

[mention=17842]Beratozt[/mention] Montaj App Connect vs 3500 normal fiyat bence. 1900 yalnızca cihaz için bile çok uygun. 2ye alıp 3500e satmaya çalışan gördü bu forum. Hemde aldığı yerde satmaya çalışanı. Ortalama piyasası 2500 ama. Montaj AppConnect vs. 3500 normal. Yalnızca bileşen korumaya 300-400 diyorlar kaldırmaya. 
Benim dediğim yer değil mi bu fiyatı veren?

Aynen senin dediğin yer çerçeve dahil 3500 dedi montaj kodlama vs. Devamında media ünitesi için kitaplık yerini servisten al dedi. 300 lira civarında bişey tutuyormuş. Devamında her şey dahil anlayacağınız.
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
valla  samimi olduğum kimse yok ama kırmıyorlar kimseyi arayın var mı şuan bilemiyorum çünkü sürekli vagcılar alıyor şansınıza takip edeceksiniz...

Yarın ararım hocam. Bugün kapalı gözüküyordu. Yarın bi ararım 3 tane alırsak kaça çeker diye
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
arkadaşlar torpido çekmeceniz de değişecek. bu cihazın beyin kutusu oraya takılıyor çünkü.
Bu unite cdplayer olmadan calismaz mi?
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@HONEY hocam bu ünite iki kısımdan oluşuyor, ekran ve CD ünitesi, asıl işlevi CD ünitesi dediğimiz kısım görüyor, torpido nun içinde yeri oluyor Higline araçlarda, oraya monte ediliyor, oradan ekrana kablo hattı geçiyor, ön göğsün içinden ekranın arkasından bağlantısı sağlanıyor, en azımdan benim bildiklerim bunlar 😌

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@HONEY Hatta torpido ünitesi olmayan araçlarda, torpidonun yanında kablo demeti de satın alınması gerekiyor Bülent hocam. Yani seni vazgeçirmek gibi olmasın ama, sen bu ürünü 1900 liraya alsan, 300-400 torpidoya, 350 lira bandında kablo demetine, carplay aktive etmeseniz bile bileşen koruma kaldırmaya 200-400 vereceksiniz. Yani kabaca ekstra bir 800-900 daha sadece cihazı çalıştırmak için vereceksin ve sana 2700-2800'e gelicek. Tabi bunu aldığınızda carplay de olmazsa olmaz bence, orayada bir 600-800 arası gitse, her türlü sana 3500 bandına gelecek. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] Hatta torpido ünitesi olmayan araçlarda, torpidonun yanında kablo demeti de satın alınması gerekiyor Bülent hocam. Yani seni vazgeçirmek gibi olmasın ama, sen bu ürünü 1900 liraya alsan, 300-400 torpidoya, 350 lira bandında kablo demetine, carplay aktive etmeseniz bile bileşen koruma kaldırmaya 200-400 vereceksiniz. Yani kabaca ekstra bir 800-900 daha sadece cihazı çalıştırmak için vereceksin ve sana 2700-2800'e gelicek. Tabi bunu aldığınızda carplay de olmazsa olmaz bence, orayada bir 600-800 arası gitse, her türlü sana 3500 bandına gelecek. 

Bilgilendirme için sagol ustadim default_smile.png

Evet benim icin epey masrafli bir durum

Ben 2.el 6.5" çinli carplay bakinayim default_smile.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] Bilginiz olsun hocam ben bu sebepten dolayı vazgeçtim. cihazı+kablo demeti+torpido+bileşen koruma fiyat uçuyor haliyle. keşke sadece cihazı alıp takmakla çalışsaydı  
Keşkeee :(
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@HONEY bülent hocam getirt aliexpress ten 6,5" carplay sıfır uğraşma. gayet uyguna geliyor. ben öyle yaptım bir de geri görüş taktırdım, carplay özelliğini de çok beğeniyorum.

tabi gönül 8" ister hatta discovery ler ama çok para...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] bülent hocam getirt aliexpress ten 6,5" carplay sıfır uğraşma. gayet uyguna geliyor. ben öyle yaptım bir de geri görüş taktırdım, carplay özelliğini de çok beğeniyorum.
tabi gönül 8" ister hatta discovery ler ama çok para...
Çinden ya da 2.el bakiniyorum zaten acil birsey değil

Siz de güle kullanin
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@strayder Çıkmaz, 

Kablo setinizde var, uyumlu torpidonuzda. 

Cihaz seti, montaj, carplay aktivasyonu ve bileşen koruma kaldırma ödemeniz gereken bedeller. 

Mondajını kendiniz de yaparsınız bence, çok zor değil. Ama bileşen koruma, carplay yapacak olan kişi de yapar zaten kolay. Sadece cihaz setini bulmanız gerekiyor, birde bu işleri yapacak VAG'cı. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...