Mib 2 Discover multimedya

@Recep Gül Hayır hocam, oralar çerçevenin oturacağı klips ayakları. 

[mention=17842]Beratozt[/mention]  bak bendeki cihz bu bu normal hig araçların app destekleyen ünitesi... 

/monthly_2020_04/78B6CD78-EA71-4A67-8FA2-0A1114160DF6.jpeg.71197a6f545f1c141ec7c8ee53fe9883.jpeg
Biliyorum hocam ondan yazdım zaten normal app connect olması yeterli bana da. [mention]Aliiii [/mention] hocam sağolsun daha uyguna yönlendirdi. Biraz uzakta ama olsun[emoji23]

Ben bu 8" olani cok beğeniyorum

Bir gün denk gelirse guzel fiyata alirim belki

Navigasyon falan dert degil olmasin

Geri gorus ve bluetooth olsun yeter

Abi 3.500 fiyat veriyor. Kurulum vs her şey dahil. Devamında benim konuştuğum yer tekirdağda , şehirden çıkış yasağını yedik bekliyoruz [emoji28]

Abi 3.500 fiyat veriyor. Kurulum vs her şey dahil. Devamında benim konuştuğum yer tekirdağda , şehirden çıkış yasağını yedik bekliyoruz [emoji28]

Forumda 1.900 tl vardi kacirdik

Kısmet değilmiş

Ekran +cerceve+ unite

3.500 su an benim için çok

@Beratozt Montaj App Connect vs 3500 normal fiyat bence. 1900 yalnızca cihaz için bile çok uygun. 2ye alıp 3500e satmaya çalışan gördü bu forum. Hemde aldığı yerde satmaya çalışanı. Ortalama piyasası 2500 ama. Montaj AppConnect vs. 3500 normal. Yalnızca bileşen korumaya 300-400 diyorlar kaldırmaya. 

Benim dediğim yer değil mi bu fiyatı veren?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkar Aynen Metin abinin dediği gibi çıkmacılarda başka bir opsiyon. Hazır ortalık karışıkken ellerinde ne varsa nakite çevirmek için vermek isteyeceklerdir.

[mention=17842]Beratozt[/mention] Montaj App Connect vs 3500 normal fiyat bence. 1900 yalnızca cihaz için bile çok uygun. 2ye alıp 3500e satmaya çalışan gördü bu forum. Hemde aldığı yerde satmaya çalışanı. Ortalama piyasası 2500 ama. Montaj AppConnect vs. 3500 normal. Yalnızca bileşen korumaya 300-400 diyorlar kaldırmaya. 
Benim dediğim yer değil mi bu fiyatı veren?
Aynen senin dediğin yer çerçeve dahil 3500 dedi montaj kodlama vs. Devamında media ünitesi için kitaplık yerini servisten al dedi. 300 lira civarında bişey tutuyormuş. Devamında her şey dahil anlayacağınız.

Geri
Üst Alt