PLA 3.0 - ŞERİT TAKİP ASİSTANI - KÖR NOKTA

@tiesay teşekkür ederim hocam .. Ne zaman nerede isterseniz geleyim istediğiniz kadar inceleyebilirsiniz :)  Jant ile ilgili uzun süre bir plan yok aklımda kış ayları dahil :)

@Ender Teşekkür ederim Abi :)  O konu hazır açılmışken sorayım siz nasıl çözdünüz göbek işini ben bulamadım orjinal göbek buna uyan.. Arıcıoğlunun gönderdiği stickerları yapıştırdım kötü bir görüntü olmasın diye ..

@Ender Teşekkür ederim Abi :)  O konu hazır açılmışken sorayım siz nasıl çözdünüz göbek işini ben bulamadım orjinal göbek buna uyan.. Arıcıoğlunun gönderdiği stickerları yapıştırdım kötü bir görüntü olmasın diye ..
Orjinaller uymuyor zaten. Arıcıoğlunun gönderdiklerini takmak gerekli. Bende öyle yaptım Pretoria jantlarda.

@Ender bana göbek göndermediler sadece göbeklerin üzerine yapıştırılan sticker göndermişler..

@Ender bana göbek göndermediler sadece göbeklerin üzerine yapıştırılan sticker göndermişler..
Aynen o şekilde. Jant üzerinde göbek kısmı kapalı ve oraya yapışması gerekiyor. (y)

@BG2017 gule gule kullan cok guzel eklentiler. Senin far ayarina girmen lazim :)) ama ondan once yapman gereken birsey var yaz ozelden solicem :)

@BG2017 maşallah şahane :)  Rabbim güle güle ,zevkle,kazasız belasız sürüşler nasip etsin inşallah :) zevkli adamsın vallahi yaptığın kombinasyonlar şahane  :D  

@mustafacagri amin kardeşim cümlemize inşallah :)  O senin gözlerinin güzelliği kardeşim teşekkür ederim :)

Güle güle kullanın araciniz ateş ediyordu gördüğümde :)

Hoş bir değişim olmuş güzel günlerde kazasız belasız binin inşallah  :masallah:

Geri
Üst Alt