AliExpress den Araç kamera siparişi verdim (geldi)

Bu arada madem alıcı çok birbirimize kod paylaşarak alalım ki sonraki alışverişler için 3-5 indirim kazanırız 

【TRY 162.79 43%OFF | JADO D330 araba dvr'ı kamera WIFI hız N GPS Dashcam FHD 1080P çizgi kam 24H park monitörü araba kayıt kamera gece görüş】 adlı AliExpress ürününü/sayfasını #_BS8LLn# koduyla görüntülemek için tüm cümleyi kopyalayıp uygulamayı açın. 
53,43 USD olan paketmidir bize uygun olan ?

Wifi + GPS + arka kamera ve park modu modülü ile gelen ?

@Kırcalı en sondaki oluyor hocam yani en pahalı olanı ben arka kameraya ihtiyaç duymadıpımdan almadım bu arada mağazanın kendi kuponu var almayı unutmayın 

Screenshot_2020-03-27-23-35-08-989_com.opera.touch.jpg

İyi bir tercih yapmışsınız. Bu kargoların corona ile ilgisi olduğunu sanmıyorum sonuçta uzun bir sürede geliyorlar

Benim Ürün geldi ufak tefek sorunları aşıp montajını yaptım en altta sağda GPS verileri var. Alacak arkadaşlara fikir açısından videosunu yayınlıyorum 

@Recep Gül olabilir hocam havanın renginden de olabilir birde camda tam boy cam ısıtma var oda etki etmiş olabilir diye düşünüyorum 

Hayırlı olsun videoyu 1080p de izledim netliği iyi idi. Ama şu solu kapatıp giden beyaz şahin e ayar oldum.

Sanırım dolardan dolayı şuanki fiyatı uçmuş ürünün. Ben de Banggood adlı siteden https://www.hepsiburada.com/xiaomi-70mai-akilli-arac-ici-kamera-130-genis-aci-lens-1080p-sesli-kontrol-global-versiyon-p-HBV00000HE474?gclid=CjwKCAjw7-P1BRA2EiwAXoPWA8AoTOHAzuqzVgg15bX6_2Mq1_DIkty5DDfTEyvBBXV30tVVfDVG7xoCyNoQAvD_BwE&magaza=Torima&wt_gl=cpc.6817.shop.nelk.oto-ssc

Şu üründen almıştım zamanında 190 tl idi gümrük vergilerle birlikte, stok bahanesiyle 1 ay beklettiler göndermediler, iptal ettim ben de

@Kysr038 şahinlere yapacak bir şey yok hocam iki kere uzun yaktım keyfi yerinde olursa verir olmazsa sağdan geç 🤣bide sağdan geçtin diye aval aval bakarlar ki ben alıştım. Aliexpress hala güvenilir gibi kampanyalar ara ara çıkıyor takip edin 

Geri
Üst Alt