2017 1.4 tsı

Teşekkürler arkadaşlar evet ilanda ki araç zaten aracı bir anda görüp renginden dolayı tercih ettik biraz da fazla Bursa da bu renk golf görmediğimden hoşuma gitti

Teşekkürler arkadaşlar evet ilanda ki araç zaten aracı bir anda görüp renginden dolayı tercih ettik biraz da fazla Bursa da bu renk golf görmediğimden hoşuma gitti
Bursada 16 plaka Uranüs gri golf 7 comfortline görebilirsiniz, ben de sizin gibi aracı görünce rengine vurulup aldım : ) bakımı çok zor bir rengi var bilginiz olsun. Biz zorlu bir pasta cila boya koruma sonrası seramik kaplama yaptık araç opak renkten metalik renge geçti neredeyse çok fark etti. Öncesinde döner fırçada yıkanmış ve çok çizik vardı. Arabanın güneşte rengi başka, gölgede bambaşka : )

Hayırli olsun araciniz hocam, cok ilginc ve ender bir renk, daha bu renge sahip highline arac gormedim ülkemizde :)

@Kebapmaster @ZITIPAŞA evet ortama göre renklerde çok fazla değişiklik oluyor bazen çok güzel gelip bazen gelmediği de oluyor 😀 Bakımınıda fark ettim her şeyi çok belli ediyor renk teşekkürler arkadaşlar

Geri
Üst Alt