Michelin Primacy vs Nexen Nfera

srdrhlk

Yeni Üye
İsim
Serdar
Michelin primacy 4 * 225 45 r17 94y xl

Nexen nfera su 1 225 45 r17 94y xl

Hangisini almalıyım?

xl bizim araçlar için değil yüksek ağırlık için ticari araçlar için üretilmiş diye biliyorum ben kendi aracıma araştırarak debica aldım sessiz ve konforlu tavsiye ederim adet fiyatını 300 tl den aldım balans ayarı takması içinde kredi kartına taksit imkanı ile forumda lastik konusunu aratıp okuyabilirsiniz 

Batman koşullarına gider mi sıcak ve yol koşulları ağır

Serdar bey sizi bir tanısaydık, forumda ilk mesajınızı konu açarak yapıyorsunuz. Bir giriş tanıtım vs yapmadan direk lastik isimlerini yazıp hangisi diyorsunuz. Google’a da yazsanız yorumları okuyabilirsiniz sonuçta. Forum ortamı biraz daha arkadaşlık kökenli.

sorunuza gelince de Michelin’i tercih ederdim.

Serdar bey sizi bir tanısaydık, forumda ilk mesajınızı konu açarak yapıyorsunuz. Bir giriş tanıtım vs yapmadan direk lastik isimlerini yazıp hangisi diyorsunuz. Google’a da yazsanız yorumları okuyabilirsiniz sonuçta. Forum ortamı biraz daha arkadaşlık kökenli.
sorunuza gelince de Michelin’i tercih ederdim.
Bir merhaba demeyi çok görüyorlar

@Aliiii merhaba golf 7.5 aracım var araç üstünde Bridgestone vardı çok memnun değildim 2 senede çöp oldular ve çok ses yapıyordu. 

Konforlu bir lastik istiyorum Batman koşullarına uygun 

xl bizim araçlar için değil yüksek ağırlık için ticari araçlar için üretilmiş diye biliyorum ben kendi aracıma araştırarak debica aldım sessiz ve konforlu tavsiye ederim adet fiyatını 300 tl den aldım balans ayarı takması içinde kredi kartına taksit imkanı ile forumda lastik konusunu aratıp okuyabilirsiniz 
Xl yanlış bilmiyorsam yapacağı hız miktarı mesela 240 km.

sevgili [mention=11839]HONEY[/mention] selam vereni borçlu çıkarıyorsunuz.
Haha haklısın

Michelin hiçbir bayide bulamadık. 

Arkadaşın da tavsiyesi ile orj ekipman hankook aldık 4 adet 1700 fiyatı da uygundu. Bakalım sert gibi biraz ama umarım alışırız ve kötü tercih yapmamışızdır. 

Geri
Üst Alt