highline a dönüş ters modifiye

Valla hocam orjinale dönmekle cok iyi yapmışsınız. Ben 3 sene 2016 highline bindim, herseyiyle dört dörtlük arabaydı. Çinli carplayli teyp aldim 1 hafta da geri cikarttim o bile absürt gelmisti.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

en iyisi orjinali diye düşünüyorum araba daha elit oluyor 

@mbonat sadece orjinal yazılım kodlama yapılacak apo usta yolu gözüktü bana ama biraz bütçemi rahatlatmam lazım 

Mantıklı bir şey yapmışsınız.. görüyoruz bazen hıglıne araca replika far takmayı düşünenleri uyarmaya çalışıyoruz ama herkesin kendi malı sonuçta bir şeyde diyemiyoruz [emoji23] sonra böyle uğraştırıyorlar insanları[emoji847]

Edit: Bu Offroad modu hangi araçlarda çıkıyor ? Benim 2013 tdı manuel sadece eco-normal-sport-ınduvudual var[emoji28]

@serkanhector cift u ledleri neden cikarttiniz merak ettim. Aydinlatma kusuru mu oldu ? Ayrica Ondeki farlarin icinden gecen kirmizi cita araci apacimizasyon surecine sokuyor. Degisim guzel olmus. 

Mantıklı bir şey yapmışsınız.. görüyoruz bazen hıglıne araca replika far takmayı düşünenleri uyarmaya çalışıyoruz ama herkesin kendi malı sonuçta bir şeyde diyemiyoruz [emoji23] sonra böyle uğraştırıyorlar insanları[emoji847]

Edit: Bu Offroad modu hangi araçlarda çıkıyor ? Benim 2013 tdı manuel sadece eco-normal-sport-ınduvudual var[emoji28]
inanın hiç bilmiyorum belki aldığım ürün ile alakalıdır 

@serkanhector cift u ledleri neden cikarttiniz merak ettim. Aydinlatma kusuru mu oldu ? Ayrica Ondeki farlarin icinden gecen kirmizi cita araci apacimizasyon surecine sokuyor. Degisim guzel olmus. 
apaçhi ki ne apaçhi güzelim arabayı çirkinleştirmekten başka bir şey değil oysa ki krom şerit daha iyi duruyor biraz zevk meselesi sanırım 

Cift u ledin sahtesi 500 metreden farkediliyor ve cok basit duruyor , jantlarda felaket haldeymis hocam dijona gecmekle iyi yapmisiniz, birde kaliperleri orijinale cevirirseniz daha hos olur bence :) gayet guzel bir modifiye olmus

Cift u ledin sahtesi 500 metreden farkediliyor ve cok basit duruyor , jantlarda felaket haldeymis hocam dijona gecmekle iyi yapmisiniz, birde kaliperleri orijinale cevirirseniz daha hos olur bence :) gayet guzel bir modifiye olmus
hocam kaliperler boya zamanla boya atar diye düşünüyorum jantlar arabanın konforlu olduğunu hissettirdi hem görsellik hemde kullanım olarak dijon jantlar çok daha iyi  

Geri
Üst Alt