KADRAN HATASI

Egehan

Katılımcı Üye

İsim
Egehan
İyi akşamlar hepinize bugün aracımı sabah calıstırdığımda 2 dk yol gittikden sonra aracın kadranları calısmamaya başladı herşey 0 daydı ve yol bilgisayrıda aynı sekildeydi simsiyahdı ekran. kontağı kapatıp açtığımda sorun düzeldi ancak aklıma takıldı fikriniz varsa yada başına gelen yardımcı olursanız sevinirim

Hayalet ekran mi hocam?  Yoksa analog mu? 

@Egehan  buna benzer bir durum bende yasadim hocam ibreler calisiyordu ancak yol bilgisayari simsiyahti, kontagi acip kapattim duzelmedi eve geldim bagajdan esyalari falan aldim tekrar denedim duzeldi birdaha da olmadi o tarihten itibaren 

İyi akşamlar hepinize bugün aracımı sabah calıstırdığımda 2 dk yol gittikden sonra aracın kadranları calısmamaya başladı herşey 0 daydı ve yol bilgisayrıda aynı sekildeydi simsiyahdı ekran. kontağı kapatıp açtığımda sorun düzeldi ancak aklıma takıldı fikriniz varsa yada başına gelen yardımcı olursanız sevinirim
Hocam dijital ekran olsaydı anlık yazılım hatası diyebilirdim,fakat ilk defa  duyuyorum.Hepimizin başına gelebilir eğer ciddi bir problem ise araştırmak gerek. Servise tekrar gittiğinizde bi sorun isterseniz.

Hocam dijital ekran olsaydı anlık yazılım hatası diyebilirdim,fakat ilk defa  duyuyorum.Hepimizin başına gelebilir eğer ciddi bir problem ise araştırmak gerek. Servise tekrar gittiğinizde bi sorun isterseniz.
Analog ekranda da yazılım var :) girip kodlama yapamıyor musunuz sonuçta :)

@Recep Gül ama ancak analog ekran da yazılım yapmak gerekmiyor mu yol bilgisayar için bile  :)
Demek istediğim o değil, analog ekran tamam evet alt yapısında yazılım var fakat hayalet gösterge tamamen görsel olarak yazılım ile sağlanıyor. Analog ekran ne kadar yazılımlı olsada altında bi mekanizma var! 

Geri
Üst Alt