Golf 7 logo kamerada çizgiler görünmüyor.

İsim
Ahmet
Arkadaşlar golf 7 aracımda logo kameranın çizgileri görünmüyor. Aliexpressten aldım ürünü ve böyle bir sorunla karşılaşanı görmedim araştırdım biraz. Kodlama yapmadım tak çalıştır oldu zaten yeni nesil 6.5 ekranlı multimedya almıştım çinden kamera sistemi açık geldi. Bunu nasıl çözebilirim,kodlama yapacaksam hangi kodlamayı yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz? Bahsettiğim çizgi aşağıdaki gibi görsel temsilidir benim aracımdan değil.

BEE325FE-F6B8-425E-B710-1C7EA7E458A5.jpeg

Kameranın görüntünü görebiliyorsanız zaten kodlaması yapılmıştır. O çıkan çizgilerde kameraya bağlı. Aldığınız kamera çizgisiz olabilir.

@Golf7654321 hocam keşke bu tip kamera almadaydınız ilk attığınız resimdeki kamera çok güzel sürekli montaj yapıyorum hiç bir sorunyaşmadım şükür 

@Golf7654321 hocam keşke bu tip kamera almadaydınız ilk attığınız resimdeki kamera çok güzel sürekli montaj yapıyorum hiç bir sorunyaşmadım şükür 
Hocam aynı değil mi bunlar farkı ne oluyor tam olarak? Bana ucuz yollu bi logo kamera lazımdı ondan aldım.

@zulalyol Sensör kalitesi filan çok iyi geldi bana hocam baya HD kaliteye yakın bi kalite sunuyor gibi geldi bana. Zaten arabayı satıcam üst paket bi golfe geçicem ona sizinkinden takarız olmadı :)

Geri
Üst Alt