Geri görüş kamerası

@muhammedakgunes Amblem kamera bütçeyi aşıyor hocam 
@berko23 Yok anlamadınız. Zülal Abi orda “Amblem var ve iyi kalitede plakalık kamera var “ ,yazmış. Ben ise onun dediği plakalık için ; iyi değil çok iyi yazdım.Çünkü ben kendisinden aldım birlikte taktık.Ultra kaliteli bi plakalık kamera var kendisinde.Hatta geçen gün birine gösterdim teypten görüntüsünü ve ertesi gün o da satın aldı.Kalitesi muazzam.Benim kamera plakalık şuanda.Ama mesafeyi çok rahat algılayabiliyorum. Zaten tam olarak lensi tampon hizasında.Bu yüzden mesafeyi anlayamayacak bir durum yok hocam @mutlubey17

[mention=9533]berko23[/mention] Yok anlamadınız. Zülal Abi orda “Amblem var ve iyi kalitede plakalık kamera var “ ,yazmış. Ben ise onun dediği plakalık için ; iyi değil çok iyi yazdım.Çünkü ben kendisinden aldım birlikte taktık.Ultra kaliteli bi plakalık kamera var kendisinde.Hatta geçen gün birine gösterdim teypten görüntüsünü ve ertesi gün o da satın aldı.Kalitesi muazzam.Benim kamera plakalık şuanda.Ama mesafeyi çok rahat algılayabiliyorum. Zaten tam olarak lensi tampon hizasında.Bu yüzden mesafeyi anlayamayacak bir durum yok hocam [mention=4155]mutlubey17[/mention]
eca185a2bf69de542bde3e6ea4161604.jpg

Amblem kamerada tamponun ufak bir kısmını gözle gördüğünüz için bakış açısı sebebiyle daha uygun tabi yine herkesin kendi tercihi

@mutlubey17 tabii ki öyle tercih meselesi. Ama mesafeyi anlamak mümkün değil diye bi şey yok.Gayet anlayabiliyorum. Tabii ki gönül isterki amblem takalım, kim istemez 😊😊😊

Plaka isigina takilanlardan ihtiyaci olan varsa arkadaslar golf 7 icin aldim hic kullanilmadi kablolari delay box kutusu media ekrani takma kablosu ful set satilik
edc2e2ce3ab50b43560e7ba2c1f3431d.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istediğiniz fiyat ?

Geri
Üst Alt