Kaput Koruma

Şehir içinde kullananlar yılda 1-2 kez şehir dışına git gel yapanlar için kaput filmine bu kadar gerek var mı ? Bence hayır. Tabi bu size kalmış. Fakat beenim gibi yılda 1-2 kez şehir dışı yapanlar için fikrimce yapılması gereken şey basit. ^3m markasının bantları var bunları basit şekilde yapıştırıp yola çıkabilirsiniz. İz bırakmıyor. Suya dayanıklı gayet uyguna halledilir. Fotoğraf bırakıyorum Ekli dosyayı görüntüle 28443
@farukal Hocam vinil bant diye mi geçiyor bu bantlar? Fotoğraftaki gibi bir uygulama için kaç metre bant gerekiyor acaba, biliyor musunuz?

@frknyldrm maskeleme bandı diye geçiyor. Bir yerde görmüştüm alacaktım tam o sıra işim çıktı. Yanılmıyorsam 55TL olarak hatırlıyorum 25 metresini 1 bant rahatlıkla yeter. Kaputu kompple bantlamaya gerek yok. Taşın en yıpratıcı ve sert şekilde geldiği yer far hizası ve fardan 10 cm yukarılarıdır.

@frknyldrm maskeleme bandı diye geçiyor. Bir yerde görmüştüm alacaktım tam o sıra işim çıktı. Yanılmıyorsam 55TL olarak hatırlıyorum 25 metresini 1 bant rahatlıkla yeter. Kaputu kompple bantlamaya gerek yok. Taşın en yıpratıcı ve sert şekilde geldiği yer far hizası ve fardan 10 cm yukarılarıdır.
@farukal Aşağıdakiler ile aynı ürün sanırım, geniş olanı almak uygulama kolaylığı açısından daha iyi olur herhalde.

Screenshot_20200227-181409446_1.jpgScreenshot_20200227-181359726_1.jpg

@frknyldrm dikkat etmeniz gereken araca uygulanan bantlardan almanız kimisi duvar gibi yüzeylere uygulamak için. Fark nedir tam bilmiyorum ama deneyebilirsiniz normal bir zamanınızda tampona

Geri
Üst Alt